Hrnce pre profesionálov

Hrnce pre profesionálov sú nevyhnutným nástrojom pre každého kuchára: ako pre toho, kto pracuje v stravovacom zariadení, tak pre toho, kto varí doma pre rodinu. V širokej ponuke nášho internetového obchodu Gastromania.sk nájdete inovatívne hrnce pre profesionálov, ktoré sú vyrobené zo špičkových materiálov. Náš sortiment zahŕňa nízke, stredné a vysoké nerezové hrnce, hrnce na dusenie, panvice, špeciálne hrnce – tlakové hrnce, hrnce na varenie mlieka, špargle, slávok alebo rýb a tiež doplnky – vložky do hrncov a pokrievky. Ponúkame aj hotové sady riadu.

Čítať viac >

Ktoré profesionálne hrnce sa oplatí mať vo vašom stravovacom zariadení?

Oplatí sa zásobiť stravovacie zariadenie mnohými rôznymi typmi riadu, pretože jednotlivé modely sa líšia špecifikáciou, povrchovou úpravou a druhom použitých surovín. Jeden typ hrnca je určený na varenie mlieka, iný na varenie polievky. Najdôležitejšie je, aby ste mali hrnce rôznych veľkostí, pretože na každodenné použitie sa hodí ako menšie, tak väčšie. Veľmi užitočné sú aj pokrievky na hrnce, ktoré majú množstvo výhod. Po prvé výrazne skracujú dobu varenia určitého pokrmu a po druhé chránia pred škvrnami a zvyškami jedla, ktoré môžu pri varení z hrnca vytiecť. Hrnce pre profesionálov z našej ponuky splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Hrnce pre profesionálov na Gastromania.sk!

Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s ponukou nášho internetového obchodu. Ponúkame nielen špičkové hrnce pre profesionálov, ale aj ďalšie zariadenia, pomôcky, riad a kuchynské doplnky. Naše výrobky umožňujú kompletné vybavenie reštaurácie, baru, kaviarne, hotelového bufetu, jedálne a ďalších stravovacích zariadení. Skvele sa uplatnia aj v gastronomických podnikoch av domácnostiach. V našom obchode si každý nájde niečo pre seba. Odporúčame Vám tiež, aby ste sa v prípade akýchkoľvek otázok alebo pripomienok obrátili priamo na našich špecialistov. Pracujeme od pondelka do piatku od 8.00 do 16.00 a počas tejto doby sme Vám plne k dispozícii.