Cateringový nábytok pre profesionálnu gastronómiu

Kategória Cateringový nábytok | Gastromania.sk zahŕňa veľmi širokú škálu cateringového a spoločenského nábytku pre vonkajšie podujatia a konferencie. Ideálny pre akýkoľvek hotel, penzión, miesto svadobnej hostiny, konferenčnú miestnosť, reštauráciu alebo cateringovú spoločnosť. Cateringový nábytok, ktorý je k dispozícii v našej ponuke, bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu je odolný a silný. Použité materiály zahŕňajú elastan, polyetylén, kov, polypropylén, gumu, maľovanú oceľ, polyester a chrómovú oceľ. Všetok nábytok je vhodný pre festivaly a festivaly zberu, ako aj pre iné večierky a podujatia, ktoré sa konajú vonku.

Čítať viac >

Cateringové stoly – ako si správne vybrať nábytok?

Jedným zo základných prvkov zariadenia sú stravovacie stoly. Pri výbere správneho nábytku by ste mali vziať do úvahy niekoľko dôležitých aspektov, aby vám zakúpené výrobky slúžili mnoho rokov. V našej ponuke nájdete stravovacie stoly najvyššej kvality, ktoré sa vyznačujú nielen pevnosťou a trvanlivosťou, ale aj vysokou stabilitou. Nábytok je možné použiť v interiéri aj vonku. Je veľmi ľahké ich udržiavať čisté, skladovať a zložiť, čo výrazne zjednodušuje vašu prácu. Ponúkame cateringové stoly v mnohých veľkostiach, aby si každá z reštauráciímohlavybrať ideálny produkt, ktorý splní všetky vaše očakávania.

Prvotriedne cateringové stoličky

Náš sortiment zahŕňa aj kvalitné cateringové stoličky,ktoré sú tiež vyrobené z high-end materiálov. Ponúkame stoličky v širokej škále farieb, takže si každý určite nájde niečo pre seba. Je to skladací a multifunkčný nábytok, ktorý je mimoriadne odolný voči kontaminácii a ľahko sa udržiava čistý. Cateringové stoličky sa vyznačujú tým, že sú vyrobené z naozaj stabilnej konštrukcie, ktorá zaisťuje maximálny komfort pre všetkých vašich hostí. Vďaka použitiu materiálov odolných voči korózii môže byť nábytok použitý aj vonku – na voľnom priestranstve.

Profesionálne cateringové lavice obrusy a poťahy stolov

Ďalším nepostrádateľným kusom nábytku na každej vonkajšej akcii sú profesionálne cateringové lavice. Ponúkame tieto produkty v mnohých rôznych veľkostiach, takže ich môžete ľahko prispôsobiť svojim preferenciám a očakávaniam. Cateringové lavice z nášho obchodu sú mimoriadne stabilné a trvanlivé, navyše sú skladacie, čo uľahčuje ich montáž, prepravu a skladovanie. V tejto kategórii nájdete aj kvalitné obrusy a poťahy na stôl, ktoré sú k dispozícii aj v mnohých veľkostiach a tvaroch. Patria medzi ne obrusy pre stoly na stravovanie, obdĺžnikové poťahy na stôl, koktailové poťahy na stôl, banketové poťahy stolov, kryty okrúhleho stola, kryty barových stolov, ako aj robustné a vodotesné poťahy na stoličky. Farby, ktoré vám môžeme ponúknuť, sú napríklad tyrkysové, čierne, biele, kanáky, amarant, šedá, krémová alebo maroon. Možností je naozaj veľa!

Profesionálny cateringový nábytok – pozrite sa na našu ponuku!

Pozývame vás na prehliadku našej ponuky, ktorá zahŕňa nielen najkvalitnejší gastronomický nábytok, ale aj ďalší inovatívny nábytok, vybavenie a doplnky pre profesionálnu gastronómiu. Veríme, že sa vám bude páčiť nakupovanie na Gastrománia.sk. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, obráťte sa priamo na náš tím.