Nezbytné barmanské vybavenie pre gastronomické zariadenia

Pre správne fungovanie akéhokoľvek stravovacieho zariadenia, ktoré predáva alkohol v komerčnom meradle, je nevyhnutné vybaviť ho profesionálnym barmanským vybavením. Jedná sa o moderné prístroje a pomôcky, ktoré umožňujú rýchlu a efektívnu prípravu nápojov a koktailov aj teplých nápojov. Naša ponuka zahŕňa okrem iného: muddlery – drviče ovocia, barmanské mixéry, odšťavovače pre gastronómiu, mačkadlá ovocia, kávovary, stroje na zmrzlinu, jogurt a smotanu, rovnako ako barové mixéry a ďalšie zariadenia.

Čítať viac >

Barmanské vybavenie – odšťavovače pre gastronómiu

Odšťavovače pre gastronómiu sú zaujímavé zariadenia, ktoré umožňujú rýchlo získať veľké množstvo šťavy z čerstvo vylisovaného ovocia a zeleniny. Odšťavovače pre gastronómiu v našom sortimente majú mimoriadne účinné a výkonné motory, ktoré výrazne uľahčujú každodennú prácu a robia ju oveľa efektívnejšou. Stroj zvládne ako mäkké ovocie, ako sú pomaranče, tak tvrdšie ovocie, ako sú jablká alebo hrušky. Jedná sa o profesionálne barmanské vybavenie.

Barmanské vybavenie – barmanské mixéry

Ďalším zaujímavým vybavením, ktoré by nemalo chýbať vo vašom gastronomickom zariadení, sú barové mixéry. Tieto zariadenia umožňujú pripravovať jedinečné alkoholické a nealkoholické nápoje na báze ľadu, mlieka a ovocia. Tyčové mixéry umožňujú rýchle zmiešanie ingrediencií a prípravu dokonalého osviežujúceho nápoja.

Barmanské vybavenie – muddlery alebo moderné drviče ovocia

Muddlery alebo drviče ovocia sú veľmi užitočnou pomôckou v každom bare, diskotéke alebo kokteilovom bare. Tieto pomôcky výrazne uľahčujú obsluhu zákazníkov, vďaka čomu je práca barmana oveľa efektívnejšia. Muddlery na ovocie sú malé zariadenia v tvare vtláčadla, ktoré je zakončené ostrými charakteristickými zubami. Ich úlohou je presne rozdrviť ovocie a bylinky (napr. mätu), ktoré sa potom pridávajú do nápojov. Toto inovatívne barmanské zariadenie splní očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Barmanské vybavenie na Gastromania.sk!

Barmanské vybavenie, ktoré nájdete v našom sortimente, je jedinečné vybavenie a kuchynské pomôcky, ktoré sú ideálne pre všetky gastronomické prevádzky, kde sa podávajú alkoholické aj nealkoholické nápoje. Ponúkame výrobky najvyššej kvality, čo naši zákazníci oceňujú. Pozývame vás na nákup av prípade otázok sa obráťte priamo na tím Gastromania.sk!