Profesionálne barmanské vybavenie je užitočné v každom gastro podniku, kde sa podávajú rôzne alkoholické aj nealkoholické nápoje. V našom obchode sme preto pripravili barový inventár vhodný ako pre malé bary, tak aj pre veľké reštaurácie. Nájdete tu všetko od odšťavovačov, mixérov, miešačiek, kávovarov a radu ďalšieho vybavenia pre vašu každodennú barmanskú prácu. Pokiaľ máte s výberom vybavenia problémy, vždy vám radi pomôžeme vybrať to správne barové vybavenie. Odporúčame vám prezrieť si našu ponuku!

Čítať viac >

Profesionálne barmanské vybavenie dostupné v Gastromanii

Ponúkame barmanské vybavenie renomovaných výrobcov (Hendi, Stalgast, Hamilton Beach a mnoho ďalších) z najkvalitnejších materiálov, ako je napríklad nerezová oceľ. Výberom barového vybavenia od nás si zaistíte bezproblémový chod podniku - ponúkané vybavenie je efektívne a ľahko ovládateľné aj pre začínajúcich barmanov, vďaka čomu je príprava koktailov, džúsov a akýchkoľvek ďalších nápojov oveľa rýchlejšia.

Náš sortiment zahŕňa:

  • muddlery - jedná sa o špeciálne vtláčadlá na drvenie ovocia zakončené charakteristickými zubami. Také barmanské vtláčadlo vám umožní rýchlo rozdrviť ovocie a nastrúhať ďalšie ingrediencie potrebné na prípravu koktailov a nápojov. Možno ho tiež úspešne použiť na drvenie malého množstva ľadu. Vďaka použitiu odolných materiálov, napr. polypropylénu alebo nerezovej ocele, zvládne každé vtláčadlo rozdrviť aj veľmi tvrdé prísady.
  • Odšťavovače - odšťavovače pre gastronómiu sú zariadenia, ktoré sa vyznačujú vysokým výkonom motora a schopnosťou pracovať pri vysokých otáčkach. Vďaka tomu je možné v krátkom čase získať značné množstvo šťavy. Možno ich použiť na odšťavovanie mäkkého ovocia, ako sú pomaranče a melón, aj trochu tvrdšieho ovocia, ako sú hrušky a jablká - v každom prípade sa môžete spoľahnúť na vysoký výkon motora a nepretržitú prevádzku.
  • Vytlačovače ovocia - ponúkame široký sortiment ručných aj elektrických lisov ovocia. Prvý z nich sa osvedčí najmä v malých krčmách a baroch, kde by bolo ťažké nájsť priestor pre veľkokapacitné zariadenia. Do väčších gastronomických zariadení však odporúčame elektrické odšťavovače, vrátane tých s pomalým chodom.
  • Barmanské mixéry - v našej ponuke nájdete mixéry s nádobami z odolného materiálu, ktorý je odolný proti poškodeniu a umožňuje mixovať aj veľmi tvrdé suroviny. V našej ponuke nájdete aj barmanské mixéry s krytom tlmiacim hluk, čo ocenia majitelia barov a reštaurácií, ktorým záleží na pohodlí zamestnancov a čo najnižšej hlučnosti v prevádzke.
  • Barové mixéry - to sú zariadenia, ktoré sa osvedčia vo všetkých prevádzkach, kde podávanie nápojov vyžaduje ich predchádzajúce premiešanie. Špeciálne miešadlo z nerezovej ocele zaistí rovnomerné rozloženie všetkých ingrediencií vo vnútri nádoby. K dispozícii sú aj prístroje, ktoré umožňujú miešať dva alebo tri nápoje naraz, čo výrazne zlepšuje prevádzku každého baru.
  • Kávovary - vôňa čerstvo pripravenej kávy priláka do každej prevádzky množstvo nových zákazníkov. V našej predajni ponúkame profesionálne kávovary - jedno, dvoj alebo dokonca trojpákové. U týchto kávovarov je nutné kávu do prístroja vkladať ručne, preto sa mnoho zákazníkov rozhoduje aj pre automatické kávovary, ktoré si kávu samy naberajú a melú ju priamo pred sparením. Ponúkame tiež potrebné príslušenstvo na prípravu kávy - napeňovače mlieka a mlynčeky na kávové zrná.
  • Ďalšie vybavenie - mnoho barov bude potrebovať aj ďalšie vybavenie, ako je napríklad popcornovač, varnú kanvicu, chladnička - mini bar, automat na ľadovú triešť alebo stroj na cukrovú vatu. Vďaka nim môžete svojim zákazníkom ponúknuť množstvo ďalších možností, ktoré určite budú mať vplyv na obľúbenosť vašej prevádzky.

V našom obchode nájdete rôzne vybavenie pre bary, ktoré sa líšia veľkosťou, výkonom, designom a ďalšími funkciami. Svoje nové vybavenie tak môžete dokonale prispôsobiť svojim predstavám a požiadavkám. Náš barový inventár vám nielen umožní predviesť barmanské zručnosti, ale taktiež dodá vášmu podniku ešte profesionálnejší vzhľad.

Ako vybrať správne barové zariadenie?

Hoci niektoré barmanské vybavenie môže na prvý pohľad vyzerať podobne, rozdiel je často v detailoch, ako je kapacita mixovacieho pohára alebo výkon prístroja.

Ako správne vybrať barové vybavenie? Je predovšetkým dôležité prispôsobiť veľkosť a prípadne aj výkon zariadenia potrebám prevádzky - v malých krčmách nebude nutné používať veľké prístroje, ktoré zbytočne zaberú príliš veľa miesta bez toho, aby v danej situácii priniesli veľký úžitok. Za pozornosť stojí tiež doplnkové funkcie, ktoré niektoré výrobky ponúkajú - niektoré mixéry sú napríklad vybavené tlmiacim vekom, ktoré hosťom pobyt v podniku ešte viac spríjemnia bez toho, aby ich vystavovalo zbytočnému hluku. Pokiaľ ide o spotrebiče, ktoré budú v zornom poli zákazníkov, oplatí sa venovať pozornosť aj ich dizajnu - spotrebiče, ktoré vizuálne zodpovedajú charakteru prevádzky, sa môžu stať zaujímavým dizajnovým prvkom a dodať miestu profesionálny vzhľad.

Ak chcete zistiť, aké vybavenie bude pre vašu prevádzku najvhodnejšie, obráťte sa na nás - máme bohaté skúsenosti s prispôsobovaním vybavenia konkrétnym gastronomickým zariadeniam, takže spoločne môžeme vybrať vybavenie, ktoré zaistí pohodlnú prácu barmanov i efektívnu prevádzku prevádzky.

Kompletné vybavenie baru s Gastromanii

V našom obchode môžete svoju gastronomickú prevádzkareň objednať nielen vyššie prezentované barové zariadenie, ale aj všetkým ďalším vybavením potrebným na podávanie najrôznejších nápojov. Ponúkame profesionálne barmanské príslušenstvo, zariadenia na výdaj alkoholu a príslušenstvo a pomôcky na predaj vína. Medzi základné barmanské príslušenstvo, ktoré by nemalo chýbať v žiadnej krčme, klube alebo reštauračnom bare, patria profesionálne barmanské šejkre, napríklad bostonský šejker alebo francúzsky šejker. Neváhajte si prezrieť celú našu ponuku a určite si vyberiete to správne vybavenie pre vašu krčmu, klub alebo akýkoľvek iný bar!