Profesionálna hlavica vodných filtrov. Nájdite najlepšiu kvalitu v obchode Gastromania.sk!

Univerzálna by-passová hlava pre Purity C od spoločnosti RM GASTRO, distribuovaná pod značkou Redfox, bola navrhnutá a vyvinutá pre kuchárov a pomocný personál v profesionálnych gastronomických zariadeniach. Hlavice vodných filtrov umožňujú rôzne pripojenia a nastavenia bypassu. Sú vybavené inovatívnou uzamykacou rukoväťou pre bezpečné uzamknutie, systémom rýchlej výmeny, funkciou prerušenia prívodu vody v prípade chýbajúcej kartuše a integrovaným oplachovacím a odvzdušňovacím ventilom. Prívod a odvod vody sú umiestnené na jednej strane, čo šetrí miesto pri inštalácii. Hlavice vodných filtrov s by-passom pre Purity C sú ideálne pre parné sporáky, chladničky a rúry.

Čítať viac >

Hlavica vodných filtrov – univerzálny variant by-passu pre Purity

Univerzálna obtoková hlavica pre Purity C od spoločnosti RM GASTRO, distribuovaná pod značkou Redfox bola navrhnutá a vyvinutá pre šéfkuchárov a asistentov a pomocný personál v profesionálnych stravovacích zariadeniach. Hlavice vodných filtra umožňujú pripojenie rôznych prípojok a nastavenie obtoku. Sú vybavené inovatívnou uzamykacou rukoväťou, ktorá zaisťuje bezpečné uzamknutie, systémom rýchlej výmeny, funkciou uzavretia vody v prípade nedostatku kartuší a integrovaným vodným ventilom. Prívod a odvod vody sú umiestnené na jednej strane, čo šetrí veľa miesta. Priestor pri inštalácii. Hlavice vodných filtrov by-pass pre Purity C sú vhodné pre parné sporáky, chladničky a rúry.

Aké hlavice vodných filtrov sú k dispozícii v obchode Gastromania.sk?

Gastromania.sk skladuje iba výrobky s veľmi vysokou kvalitou spracovania. Hlavice vodných fitrov sú k dispozícii v niekoľkých variantoch, napríklad univerzálna obtoková hlava pre Purity C, hlava bez obtoku pre patróny ONE a nastaviteľná obtoková hlava Purity C Steam G. Tento model sa vyznačuje až štvorstupňovou reguláciou prietoku vody a používa sa predovšetkým v kávovaroch.