Profesionálny riad pre reštaurácie

Reštauračný riad je nesmierne dôležitým prvkom každého gastronomického zariadenia. Riad má nielen praktickú funkciu, tj. servírovanie pokrmov, ale aj estetickú. Konieckoncov, je už dlho známe, že jeme aj očami. Podávanie jedál zákazníkom na krásnych, elegantných tanieroch v kombinácii s jemným sklom a vkusnými príbormi urobí podávané jedlo ešte lepšie. Riad, ktorý nájdete v našom sortimente, je určený ako profesionálnym zákazníkom: stravovacím zariadeniam alebo hotelom, tak aj individuálnym zákazníkom: domácnostiam. Naše výrobky sú nielen malé umelecké diela, ktoré priťahujú oko a vzbudzujú obdiv, ale aj extrémne trvanlivé predmety, ktoré sú odolné a trvanlivé.

Čítať viac >

Prvotriedny reštauračný riad

V našej ponuke nájdete množstvo produktov, ktoré vám umožnia krásne podávať a vystavovať pokrmy pre hostí. Patria medzi ne: porcelán pre gastronómiu, tvrdené sklo, melamínový riad, polykarbonátový riad, stolové doplnky, kameninový riad a plastový riad. Ide o články, ktoré pomôžu ako pri príprave pokrmov, tak pri ich krásnom podávaní.

Náš reštauračný riad je určený reštauráciám, barom, kaviarňam, hotelovým bufetom, cateringovým spoločnostiam, rovnako ako jedálňam, nemocniciam a mnohým ďalším stravovacím zariadeniam. Gastromania.sk spolupracuje s najlepšími výrobcami na trhu, vďaka čomu sú všetky naše riady a doplnky vybranými produktmi! V našom sortimente nájdete výrobky takých spoločností ako: Stalgast, Sunnex, Isabell, Cambro, Rak, Eternum, Peugeot, Libbey, Bormioli Rocco, Pasabahce, Bartscher, APS, Ambition, Arcoroc, Luminarc, Hendi, Lubiana, Art de Cuisine, Abert, Zenix, Durobor, Ariane, Churchill, Chef & Sommelier, Revol, Tom-Gast, Redfox, Degrenne, Bauscher, Alchemy, Pordamsa, Villeroy & Boch, Cosy & Trendy, Luzerne, Fine Dine, BDK, Weck, 100% Chef, Verlo , Bareq, Porland alebo Karolina.

Riad pre reštaurácie

Náš riad pre reštaurácie zaujme nielen trvanlivosťou a pevnosťou, ale aj originálnym dizajnom. Ponúkame taniere z jemného porcelánu, kameniny alebo malemínu, ktoré sú k dispozícii v mnohých rôznych farbách, zaujímavých formách a tvaroch. Toto riešenie znamená, že každý z vás určite nájde v našom obchode perfektný riad, ktorý splní všetky očakávania!

Reštauračný riad – kde nakúpite?

Reštauračný riad je veľmi dôležitým prvkom výzdoby každého gastronomického zariadenia. Prvotriedny tovar nájdete v sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk! Ponúkame mimoriadne produkty, vyrobené s presnosťou a dôrazom na každý detail. Náš reštauračný riad zmení vzhľad vašej reštaurácie. Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s naším sortimentom! Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy, odporúčame vám kontaktovať priamo tím Gastromania.sk!