Kuchynské a predajné váhy

Presná kuchyňská váha je dôležitou súčasťou každého gastronomického zariadenia. Ten malý prístroj umožňuje veľmi presné meranie jednotlivých zložiek – mäsa, sypkých látok i kvapalín. Väčšina modelov, ktoré nájdete v našom obchode, umožňuje viacnásobné tarovanie, čo je veľmi veľká facilitácia. Vďaka tejto funkcii je možné merať niekoľko alebo dokonca tucet rôznych zložiek do rovnakej nádoby. Ponúkame kuchynské váhy, rovnako ako obchodné váhy, ktoré sú k dispozícii v mnohých rôznych variantoch, takže každý z vás môže nájsť produkt, ktorý splní všetky vaše očakávania. Náš sortiment zahŕňa okrem iného: skladovacie váhy, gastronomické váhy s legalizáciou, kalkulačné váhy, kuchynské váhy s vodotesnou legalizáciou, gastronomické váhy s panvicou, digitálne váhy, cukrárske váhy, pomocné váhy a mnoho ďalších produktov, ktoré sú k dispozícii za mimoriadne atraktívne ceny!

Čítať viac >

Profesionálne gastronomické váhy – široký sortiment

Ponúkané produkty sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré sa vyznačujú veľmi presným a pevným prevedením. Vďaka použitiu prvotriednych materiálov, ako je nerezová oceľ, tvrdené sklo, plast, ABS alebo polystyrén, vám zakúpená váha bude určite slúžiť mnoho a mnoho rokov. Naše kuchynské a predajné váhy sú k dispozícii v mnohých veľkostiach – s rôznymi dĺžkami, šírkami a výškami. Výrobky majú tiež rôzne rozsahy váženia. Najväčší z nich môže vážiť až 150 kilogramov!

Kde kúpiť profesionálne predajné váhy?

V našom internetovom obchode Gastromania.sk nájdete špičkové gastronomické váhy pre obchody a kuchyne! Spolupracujeme s najlepšími výrobcami na trhu, ktorí sú známi a uznávaní nielen v Poľsku, ale aj na celom svete. Patria medzi ne: Bartscher, Hendi, Ohaus, Tom-Gast alebo Martellato. Vďaka použitiu moderných technológií a najlepších materiálov vznikajú gastronomické výrobky, ktoré neprestávajú udivovať svojím spracovaním, trvanlivosťou a špičkovou kvalitou!

Ak máte záujem o kúpu profesionálnej kuchynskej váhy, pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou! Sortiment zahŕňa aj ďalšie vysoko kvalitné zariadenia, príslušenstvo, nábytok a gastronomické pomôcky. Naša ponuka je určená profesionálom, ktorí hľadajú inovatívne riešenia pre kuchyne a zázemie, ako aj amatérom – pre domácnosti. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho sortimentu alebo nadviazania spolupráce s Gastromania.sk, neváhajte sa obrátiť priamo na náš tím. Radi zodpovieme všetky vaše otázky a nájdeme riešenie, ktoré vás uspokojí. Sme vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 hodín. Prajeme vám príjemné nakupovanie!