Kuchyňské rajnice

Gastromania.sk ponúka široký sortiment nerezových, liatinových, smaltovaných, keramických a medených rajníc. Sú ideálne na pečenie a dusenie mäsa, pre klasické aj indukčné horáky. Naše výrobky sú určené ako pre profesionálnu gastronómiu: reštaurácie, bary, kaviarne, jedálne, reštauračné zariadenia, hotely, cateringové spoločnosti a ďalšie stravovacie zariadenia, ako aj pre domácnosti – na každodenné použitie. Vďaka použitiu najkvalitnejších surovín Vám naše rajnice budú slúžiť mnoho rokov!

Čítať viac >

Kuchynské rajnice pre profesionálnu gstronómiu

Rajnice pre profesionálov v gastronómii, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke, sú mimoriadne pevné výrobky odolné proti všetkým druhom poškriabaniu a inému mechanickému poškodeniu. Každá rajnica je vybavená pohodlnou ergonomickou rukoväťou, ktorá dokonale padne do ruky a zaisťuje maximálnu bezpečnosť. Väčšinu našich výrobkov je možné použiť na všetkých typoch sporákov: indukčných, plynových, sklokeramických aj elektrických. Kuchynské rajnice sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ako je nerezová oceľ, meď, hliník, liatina alebo drevo.

Kuchynské rajnice – široká ponuka na Gastromania.sk

Náš internetový obchod Gastromania.sk ponúka tie najlepšie produkty na trhu. Spolupracujeme s výrobcami, ktorí sú známi a uznávaní nielen v Poľsku, ale aj po celom svete. Ide napríklad o: Stalgast, De Buyer, APS, Contacto, Hendi, Tom-Gast, Cosy & Trendy, Ballarini alebo Chef de Cuisine. Tieto spoločnosti používajú moderné technológie a prvotriedne suroviny, čo sa odráža v ich jedinečných kuchynských spotrebičoch, príslušenstve a pomôckach. Ak chcete vybaviť svoju kuchyňu profesionálnymi kuchynskými rajnicami, pozývame vás, aby ste si prezreli široký sortiment nášho internetového obchodu!