Špičková umývačka riadu

Špičkové umývačky riadu z našej ponuky sú starostlivo vybrané kuchynské spotrebiče, ktoré pomáhajú udržiavať čistotu v profesionálnych gastronomických prevádzkach. Naše umývačky riadu sú vhodné pre všetky typy stravovacích zariadení, akými sú reštaurácie, bary, hotely a školské jedálne. Zaručujeme Vám, že investícia do umývačky riadu sa stane tou najlepšou a rozhodne uľahčí každodennú prácu celého personálu.

Čítať viac >

Aký typ umývačky riadu sa oplatí zvoliť?

Umývačky riadu dostupné v našom obchode sú vyrobené z odolných a pevných materiálov, akým je nerezová oceľ. Ide o materiál, ktorý sa veľmi často používa v gastronómii, a to vďaka svojim mimoriadnym vlastnostiam. Nerezová oceľ je antikorózna a je odolná voči poškodeniu. Navyše je veľmi ľahké ho udržiavať v čistote, takže Vám bude slúžiť po mnoho rokov.

Profesionálne umývačky riadu

Na Gastromania.sk nájdete profesionálne umývačky riadu a ďalšie potreby pre gastronómiu – spotrebiče, stroje, príslušenstvo a ďalšie užitočné pomôcky. V našom obchode sa zameriavame na najvyššiu kvalitu, preto spolupracujeme iba s najlepšími výrobcami na svete – Stalgast, Silanos, Lozamet, Bartscher alebo Hendi. Pozývame Vás, aby ste sa obrátili na náš tím, zodpovieme všetky Vaše otázky.