Automatické zmäkčovače vody pre profesionálnu gastronómiu

V tejto kategórii výrobkov sme pre našich zákazníkov pripravili vysoko kvalitné automatické zmäkčovače vody, ktoré sa často používajú v profesionálnom stravovaní. Všetky dostupné modely boli vyrobené z odolných materiálov, s dôrazom na detail, takže sme si istí, že uspokoja aj tých najnáročnejších užívateľov. Tieto nenápadné zariadenia sú nenahraditeľné, pretože si účinne a rýchlo poradia s tvrdou vodou a kompenzujú jej negatívne účinky. Tvrdá voda môže mať škodlivý vplyv na prevádzku elektronických zariadení (napr. varných kanvíc alebo kávovarov) a výrazne skrátiť ich životnosť. Investíciou do automatických zmäkčovačov vody, ktoré odstraňujú zložky spôsobujúce tvrdosť vody, sa môžete tohto problému navždy zbaviť!

Čítať viac >

Ako fungujú Automatické zmäkčovače vody a ktoré produkty nájdete v našej ponuke?

Automatické zmäkčovače vody pri svojej “práci” premieňajú ióny horčíka a vápnika na ióny sodíka, vďaka čomu je voda riadne vyčistená a nie je už tvrdá. V závislosti na zvolenom modeli ponúkajú dostupné položky rôzne funkcie a možnosti. Rôzne automatické zmäkčovače vody sú vybavené rôznym systémom regenerácie, prietokom, spotrebou soli, prevádzkovým tlakom, maximálnou teplotou vody, priemerom pripojenia, množstvom lôžka alebo spotrebou energie. Všetky dostupné zariadenia boli vytvorené známymi a uznávanými výrobcami (napr. BARTSCHER, HENDI, REDFOX, BARMATIC alebo MIJAR), čo je zárukou ich špičkovej kvality.

Vyberte si osvedčené automatické zmäkčovače vody!

Pozývame vás aby ste sa zoznámili s celým sortimentom, ktorý sme pre vás pripravili. Sme si istí, že každý nájde niečo pre seba! Ak máte akékoľvek otázky a nejasnosti, kontaktujte náš tím. Užite si nakupovanie!