Všetky kategórie v sekcii Termosky na jedlo a nápoje

Profesionálne gastronomické termosky

V sortimente internetového obchodu gastromania.sk nájdete profesionálne gastronomické termosky, ktoré majú množstvo aplikácií! Tieto produkty sú ideálne pre cateringové spoločnosti, armádu, jedálne a ďalšie stravovacie zariadenia. Navrhujeme, zaisťujeme a servisujeme zariadenie hromadného stravovania. V našej ponuke máme gastronomické termosky, ktoré sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania. Gastronomické termosky sú skvelé na prepravu teplých nápojov a jedál vďaka použitiu odolných materiálov zostávajú vždy v správnej teplote. Vďaka tomu strava je po vybratí z termosu vhodná na konzumáciu.

Čítať viac >

Gastronomické termosky v sortimente gastromania.sk!

V našej ponuke nájdete celý rad produktov, čo výrazne uľahčuje výber tých, ktoré splnia všetky vaše očakávania! K dispozícii sú ako stolné termosky, ktoré sú skvelé pre teplé nápoje – kávu alebo čaj, tak aj obedové termosky (pre prepravu jedál) alebo cateringové termosky, ktoré je možné použiť v profesionálnych firmách. Všetky naše gastronomické termosky, boli vyrobené poprednými výrobcami. Ide o: STALGAST, CAMBRO, BARTSCHER, APS, HENDI, BRAVILOR BONAMAT, AMERBOX alebo TOM-GAST.

Vďaka použitiu tých najlepších surovín a moderných výrobných technológií sú naše gastronomické termosky extrémne trvanlivé a pevné ale zároveň odolné voči vysokým teplotám aj škodlivým účinkom vonkajších faktorov. Nebojí sa ani mechanických zranení, ako sú nárazy a pády.

Kde si môžete kúpiť gastronomické termosky?

Profesionálne gastronomické termosky si môžete zakúpiť v našom internetovom obchode gastromania.sk. Gastronómia je našou veľkou vášňou, a preto vynakladáme všetko úsilie, aby ste boli spokojní nielen so samotnými produktmi, ale aj s kvalitou služieb a zákazníckeho servisu. Ak potrebujete pomoc alebo máte akékoľvek otázky a pochybnosti, pozývame vás, aby ste kontaktovali priamo náš tím! Pracujeme 5 dní v týždni – od pondelka do piatku a sme vám k dispozícii od 8:00 do 16:00. Srdečne Vás pozývame, ku kontaktu s nami a prajeme Vám úspešné nakupovanie!