Všetky kategórie v sekcii Zařízení k výrobě zmrzliny

Inovatívne stroje na zmrzlinu

V kategórii predajných automatov a zmrzlinárskych strojov nájdete profesionálne a inovatívne vybavenie. Gastromania.sk zahŕňa širokú škálu strojov, frézok a predajných automatov na výrobu talianskej, americkej a remeselnej zmrzliny. Vybavujeme cukrárne, zmrzlinárne a kaviarne, rovnako ako ďalšie gastronomické zariadenia, ktoré ponúkajú tento osviežujúci dezert. V našom sortimente sú špičkové zmrzlinárske stroje: frézky a predajné automaty na mäkkú zmrzlinu a jogurt. Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s ponukou nášho obchodu Gastromania.sk!

Čítať viac >

Profesionálne zmrzlinárske stroje

Všetky naše zariadenia a stroje na výrobu zmrzliny sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ako je oi nehrdzavejúca oceľ. Jedná sa o extrémne trvanlivú a pevnú surovinu, odolnú aj voči škodlivým účinkom vonkajších faktorov, ako je voda, vlhkosť alebo nízka a vysoká teplota. Nerezová oceľ je tiež odolná voči mechanickým zraneniam: nárazom a pádom. Jedná sa o materiál veľmi často používaný v stravovacom priemysle, a to všetko vďaka svojim neobvyklým vlastnostiam a povrchu, ktorý sa veľmi ľahko udržuje v čistote. Toto riešenie zrýchľuje a zefektívňuje prácu kuchára a podporného personálu!

Stroje na výrobu zmrzliny

Náš internetový obchod spolupracuje s najlepšími výrobcami v Poľsku a na svete, ako sú oi: Stalgast alebo Telme. Ich zmrzlinové vybavenie sú nielen veľmi efektívne stroje, ktoré môžu pracovať pri vysokých rýchlostiach, ale aj presné a precízne vybavenie, ktoré umožňuje prípravu zmrzliny so správnou konzistenciou a štruktúrou. Dezerty, ktoré budete pripravovať pomocou našich strojov na výrobu zmrzliny, určite potešia každého zákazníka! Výrobky sú k dispozícii v rôznych formách a veľkostiach, takže každý môže nájsť presne to zariadenie, ktoré potrebuje vo svojom stravovacom zariadení.

V prípade záujmu o našu ponuku Vás srdečne pozývame na zoznámenie sa s celým sortimentom! Ak máte akékoľvek otázky a nejasnosti, kontaktujte nás priamo.