UV lampy – veľmi dôležitá súčasť vybavenia každého profesionálneho gastronomického zariadenia

Účelom UV lámp je ožarovať vodu elektromagnetickými vlnami, aby sa zbavila všetkých druhov baktérií a pritom nezmenila svoje fyzikálne a chemické vlastnosti. Obchod Gastromania.sk ponúka UV lampy iba tej najvyššej kvality, ktoré vďaka svojej špeciálne navrhnutej konštrukcii zaručujú redukciu baktérií až o 99,9%! Minimálna dávka UV žiarenia je 400 J/m, ktorá funguje iba vo vnútri reakčnej komory. UV lampy nezanechávajú žiadne vedľajšie produkty. V obchode Gastromania.sk nájdete mnoho modelov s rôznymi menovitými prietokmi.

Čítať viac >

Prečo sa spoliehať na profesionálne UV lampy?

Jedným z osvedčených spôsobov, ako sa zbaviť všetkých druhov baktérií a vírusov, a to až z 99,9 %, je investovať do slušných a profesionálnych UV lámp. Každý gastronomický podnik, ktorý chce pracovať na vysokej úrovni, by sa mal týmito výrobkami vybaviť. S týmito lampami budete mať istotu, že sa žiadny zákazník neotrávi objednaným jedlom alebo nápojmi. Každý sterilizátor vody v podobe UV lampy, ktorý je k dispozícii v obchode Gastromania.sk, je vyrobený z prvotriednych materiálov a všetky jeho súčasti sú starostlivo kontrolované a zdokonaľované.

Sterilizátory vody – UV lampy, ktoré ničia baktérie a vírusy

UV lampy sú špecializovaný systém sterilizácie vody ultrafialovým žiarením, ktorý ničí riasy, vírusy a baktérie vyskytujúce sa v pitnej vode, technologickej vode alebo iných kvapalinách. Dôležité je, že sa počas celého procesu nepoužívajú žiadne chemikálie a voda sa neohrieva. Pokiaľ hľadáte skvelú alternatívu k chlórovaniu a ozónovaniu pitnej vody a vody v bazéne, oplatí sa zvoliť profesionálne UV lampy.Obchod Gastromania.sk zaručuje iba najvyššiu kvalitu, čo potvrdzujú všetci, ktorí sa na naše profesionálne výrobky spoľahli.