Gastronomické sifóny pre reštaurácie aj domácnosť

Náš internetový obchod Gastromania.sk ponúka špičkové gastronomické sifóny a domácnosti, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Tieto malé pomôcky vám umožnia rýchlo pripraviť sódovú vodu a omáčky. Predovšetkým sa používajú na výrobu šľahačky dokonalej konzistencie. Ich prevádzka je umožnená tlakom, ktorý vzniká vo vnútri nádoby. Všetky naše výrobky sa ľahko používajú a určite vám budú slúžiť mnoho rokov. Pozývame vás na spoluprácu s našou spoločnosťou – navrhujeme a vybavujeme bary, diskotéky, kaviarne a profesionálny catering.

Čítať viac >

Aké gastronomické sifóny sú dostupné v našom sortimente?

Ponúkame niekoľko typov gastronomických sifónov, takže sme si istí, že každý z našich zákazníkov nájde tú ideálnu pre seba. Medzi najobľúbenejšie patria sifóny na sódovú vodu a sifóny na šľahačku. K dispozícii sú aj kartuše a sifónové koncovky, ktoré vyrábajú známe a uznávané spoločnosti (napríklad ISI, KAYSER, CONTACTO, HENDI, 100% CHEF, MARTELLATO, MOSA, BARMATIC alebo BAR UP). Sifónové kartuše sú naplnené oxidom dusným, ktorý je zdravotne nezávadný a má konzervačné účinky na potraviny.

Rôzne modely sa líšia kapacitou, farbou a výrobným materiálom (vrátane nerezovej ocele, hliníka, polypropylénu, plastu alebo silikónu).

Kde kúpíte najlepšie gastronomické sifóny?

Gastronomické sifóny sú k dispozícii v rozsiahlom sortimente Gastromania.sk. Tieto výrobky sú ideálne ako pre profesionálne stravovacie zariadenia, tak aj pre domácnosti. Sú odolné a zároveň vyzerajú elegantne. Pozývame vás, aby ste si prezreli celú ponuku, ktorú sme pre vás pripravili. Sme presvedčení, že kvalita našich výrobkov uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte nás kontaktovať. Prajeme vám úspešné nakupovanie.