Zmrzlinové a dezertné poháre pre profesionálnu gastronómiu

V tejto kategórii produktov sú k dispozícii zmrzlinové a dezertné poháre, ktoré budú použité ako v profesionálnych stravovacích zariadeniach, tak aj v domácnostiach. Všetky naše výrobky sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania, a to všetko vďaka použitiu trvanlivých a odolných materiálov. Naše zmrzlinové a dezertné poháre sú k dispozícii v mnohých zaujímavých variantoch: ako v klasickej verzii (pre fanúšikov minimalizmu), tak v extravagantnejšej podobe. Jednotlivé modely sa od seba líšia nielen kapacitou, ale aj farbou a typom použitého materiálu.

Čítať viac >

Aké zmrzlinové poháre sú v našej ponuke k dispozícii?

Ponúkame zmrzlinové poháre zo skla, nerezovej ocele a porcelánu. Zvlášť pozoruhodné sú modely z nerezovej ocele, ktoré môžu byť zaujímavým kontrastom na stole v spoločnosti ďalších prvkov riadu. Nerezová oceľ je materiál s antikoróznymi vlastnosťami, čo znamená, že sa nebojí mechanických zranení, škodlivých účinkov vonkajších faktorov: vody, vysokej a nízkej teploty a chemikálií. Nerezová oceľ je úplne bezpečná surovina, ktorá môže prísť do priameho kontaktu s potravinárskymi výrobkami. Okrem toho je veľmi ľahké ju udržiavať v čistote, čo je ideálne v letnej sezóne, keď reštaurácie podávajú veľké množstvo zmrzliny a dezertov a udržiavanie poriadku na pracovisku je zásadné. Investície do zmrzlinových pohárov z nerezovej ocele je hit!

Zmrzlinové a dezertné poháre v predaji v našom obchode za atraktívnu cenovú ponuku!

Naše zmrzlinové a dezertné poháre určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Sme si istí, že nakupovanie v našom internetovom obchode Gastromania.sk bude uspokojovať všetkých našich zákazníkov. Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom, a pokiaľ máte nejaké otázky, odporúčame Vám kontaktovať priamo náš tím. Radi rozptýlime všetky vaše pochybnosti! Prajeme vám úspešné nakupovanie.