Aké príslušenstvo pre leštičky je k dispozícii v našom internetovom obchode Gastromania.sk?

V tejto kategórii výrobkov sme pre našich zákazníkov pripravili inovatívne príslušenstvo pre leštičky, ktoré je možné použiť v každom profesionálnom gastronomickom zariadení. Jedná sa o výrobky z odolných materiálov, vďaka ktorým budú stroje na leštenie skla a príborov pracovať efektívnejšie – bez zbytočných prerušení a porúch. V našom internetovom obchode Gastromania.sk nájdete: leštiace kefy BARTSCHER, leštiace granule BARTSCHER, hotové sady 5 leštiacich kief BARTSCHER, sady predných koliesok pre voľne stojace baliace stroje SAMMIC a 3 kg kukuričných granúl pre leštičky príborov BART.

Čítať viac >

Prečo je dobré pravidelne vymieňať príslušenstvo leštiacich strojov?

Príslušenstvo pre leštičky sa rovnako ako iné predmety pre gastronómiu intenzívnym používaním časom zhoršuje. Pri strojoch na leštenie skla a príborov je výmena jednotlivých súčastí obzvlášť dôležitá, pretože inak sklo nebude vyzerať dokonale a po celom povrchu môžu zostať nevzhľadné šmuhy. V našej ponuke nájdete leštiace kefy v sadách – čo vám ušetrí značné množstvo peňazí – aj jednotlivé kusy; výber závisí od individuálnych potrieb každého zákazníka. Naše leštiace kefy BARTSCHER sú vyrobené z mikrovlákna, ktoré nezanecháva stopy ani chĺpky na povrchu skla. Investícia do týchto produktov je tým najlepším riešením!

Príslušenstvo pre leštičky pre profesionálny catering

Radi by sme vás pozvali, aby ste si prezreli celý náš sortiment, ktorý zahŕňa nielen príslušenstvo pre leštičky, ale aj ďalšie gastronomické vybavenie, nábytok a pomôcky. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať priamo a prajeme vám úspešný nákup!