Všetky kategórie v sekcii Zástery dlhé

Dlhé zástery pre gastronómiu

Dôležitou súčasťou výbavy každého kuchára je kuchárska zástera. Má niekoľko funkcií, ale najdôležitejšia je účinná ochrana pred znečistením. Zástera je ďalšou vrstvou, ktorá chráni nohavice a blúzku pred nežiaducimi škvrnami. Väčšina modelov je vybavená malými vreckami, ktoré umožňujú ukladať drobné predmety, čo z každej zástery robí veľmi funkčnú pomôcku. Výrobky dostupné v našom internetovom obchode Gastromania.sk sú vyrobené z vysoko kvalitných a odolných materiálov, ktoré sú odolné voči škvrnám a zaisťujú maximálne pohodlie pri každodennej práci.

Čítať viac >

Krátke zástery pre gastronómiu

Ďalším typom odevov, ktoré sú tiež veľmi obľúbené, sú krátke zástery pre gastronómiu. Ide o typ kratšej zástery, ktorá sa viaže okolo bokov. Naša ponuka zahŕňa profesionálne zástery pre gastronómiu – v mnohých farebných variantoch a taktiež v nepremokavom Dlhé zástery pre gastronómiu.

Dôležitou súčasťou výbavy každého kuchára je kuchárska zástera. Má niekoľko funkcií, ale najdôležitejšia je účinná ochrana pred znečistením prevedení, ktoré je účinnou ochranou proti škvrnám. Pozývame Vás na prehliadku celého sortimentu nášho internetového obchodu!