Profesionálne gastronomické podnosy

Kategória podnosy pre gastronómiu a catering | Gastromania.sk zahŕňa veľmi široký výber gastronomických, čašníkov a bufetových podnosov. Ideálne pre bufetové stoly v akomkoľvek stravovacích zariadeniach, reštaurácii, hoteli, bare a stravovaní. Naše cateringové podnosy sú vybrané produkty, ktoré boli vyrobené z najlepších materiálov. Sú odolné, silné a multifunkčné. Sú ideálne nielen pre profesionálne stravovacie zariadenia, ale aj pre domácnosti.

Čítať viac >

Podnosy pre gastronómiu a catering

Náš sortiment zahŕňa podnosy pre gastronómiu v mnohých rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách, aby si každý z našich zákazníkov mohol vybrať ideálny produkt. Ponúkame okrem iného: zásobníky na kávu, dosky na stoly na stoly na prsty, girolle, syrové a čokoládové občerstvenie, chladené vitríny, servírovacie podnosy, podnosy na rýchle občerstvenie, podnosy na bufet, servírovacie dosky, protišmykové podnosy a mnoho ďalších produktov.

Aké podnosy pre gastronómiu sú tiež v našej ponuke?

Vďaka širokej škále produktov v našom obchode si určite vyberiete ten správny model. K dispozícii sú protišmykové podnosy, melamínové podnosy, chrómované oceľové podnosy, sklenené podnosy, podnosy z nehrdzavejúcej ocele, servírovacie dosky, mramorové podnosy, kartónové podnosy, hliníkové podnosy, bridlie kamenné podnosy, plastové podnosy, porcelánové podnosy, ako aj podnosy a rezné viečka a podnosy a rezné doskystojany.

Podnosy pre gastronómiu a stravovanie v ponuke v Gastromania.sk!

Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou, ktorá zahŕňa nielen profesionálne cateringové podnosy, ale aj ďalšie vybavenie, nábytok, doplnky a kuchynské doplnky. Náš internetový obchod spolupracuje s najlepšími výrobcami v Českej republike a na celom svete, čo je zárukou najvyššej kvality. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo otázky týkajúce sa našej ponuky alebo konkrétnych článkov, obráťte sa priamo na Gastromania.sk tím! Pracujeme od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00.