Všetky kategórie v sekcii Vinotéky, chladničky na víno

Profesionálne chladiace vinotéky

Bez ohľadu na to, či vaša reštaurácia podáva sladké, polosladké, suché, polosuché, červené, ružové alebo biele vína, je nesmierne dôležité, aby pred podávaním nápoja vašim hosťom bol udržiavaný na správnej teplote. Už dlho je známe, že nižšia teplota vína umožňuje extrahovať celú vôňu a chuť. Pokiaľ chcete, aby podávané víno chutilo skvele a bolo dokonalým doplnkom k jedlu, potom je skvelým riešením investovať do profesionálnych chladiacich vinoték. Tieto typy zariadení sú k dispozícii v našej ponuke za veľmi atraktívne ceny!

Čítať viac >

Vinotéky

Vinotéky, ktoré sú v našom sortimente, sú vysoko kvalitné produkty, ktoré Vám určite budú slúžiť niekoľko rokov. Ponúkame ako vinotéky s plnými dvierkami, tak aj s presklenými dvierkami. Minimálna teplota nášho zariadenia môže byť až -18 ° C a maximálna až 22 ° C. Naše * chladiace vinotéky * sú k dispozícii v mnohých rôznych formách a variantoch, takže každý nájde dokonalý produkt, ktorý splní všetky jeho očakávania. K dispozícii sú menšie vinotéky, ktoré pojmú asi 12 fliaš, rovnako ako veľké vinotéky, ktoré ukladajú až 205 fliaš alkoholu!

Chladiace vinotéky

Všetky naše produkty (nielen chladiace vinotéky!) sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú veľmi trvanlivé, pevné a odolné. Vinotéky, ktoré sú v našom sortimente, boli vyrobené najlepšími výrobcami na svete! Naši partneri v každej fáze výroby používajú moderné technológie a trvanlivé suroviny, čo je zárukou vysokej kvality. Patria medzi ne BARTSCHER, NORDLINE, VESTFROST a CHEFFY. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou a kontaktovali priamo tím gastromania.sk! Poradíme vám tie najlepšie riešenia!