Chémia do umývačiek riadu prispôsobené Vašej kuchyni

Prevádzkovanie vlastného gastronomického zariadenia môže byť vzrušujúcim dobrodružstvom a môže poskytovať veľa spokojnosti. Nie je však tajomstvom, že vo vlastnej reštaurácii, pizzerii, kaviarni alebo inom stravovacom zariadení je veľa práce a povinností. Každý majiteľ, vedúci alebo šéfkuchár, ktorý chce efektívne spravovať priestory a preukázať maximálnu profesionalitu, vie, že každý detail sa pri práci v kuchyni počíta – a nielen v umení varenia!

Čítať viac >

Chémia do profesionálnych umývačiek riadu – pre Vaše zariadenie

Pokiaľ je gastronómia vašou pracou a vášňou, určite ste výberu kuchynského vybavenia venovali veľa pozornosti. Profesionálne, kvalitné kuchynské spotrebiče nie sú najlacnejšie, keďže určite chcete, aby ich životnosť bola čo najdlhšia. Budovaním Vášho renomé chcete získať dôveru hostí. Dosiahnete toho nielen svojim jedálničkom, ale i hygienickými podmienkami. Tieto dva dôvody by Vám mali ukázať, ako dôležité sú profesionálne čistiace prostriedky pre gastronomické umývačky riadu, ktoré si môžete vybrať pre Vašu umývačku.

Väčšina výrobcov gastronomických umývačiek riadu ponúka prípravky do umývačiek riadu, ktoré sú prispôsobené konštrukciou a fungovaním ich umývačiek riadu. Sú tiež kompatibilné s materiálmi, z ktorých bola umývačka vyrobená.

Ponúkame chémiu pre profesionálne umývačky riadu, vhodná do umývačiek riadu najobľúbenejších výrobcov, vrátane RED FOX, STALGAST alebo HENDI. Medzi nimi nájdete tekuté prostriedky na umývanie riadu, oplachovacie a leštiace prostriedky na riad a sklo, ako i tekuté prostriedky naumývanie hliníka a účinné prípravky na odstraňovanie vodného kameňa z umývačky, vďaka čomu si budete moci užívať výhod svojej práce dlhú dobu.

Chémia pre umývačky riadu – od profesionálov pre profesionálov

Ako dlhoroční odborníci v gastronomickom priemysle poznajú výrobcovia čistiacich prostriedkov požiadavky na ich skladovanie a označovanie. Tak ako to vieme my. Preto u nás nájdete len praktické, jasne popísané prípravky pre gastronomické umývačky riadu, ich objem si sami vyberiete, podľa potrieb Vašich priestorov. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.