Koše do umývačiek riadu a skla – vysoká kvalita za atraktívnu cenu iba na Gastromania.sk!

Koše do umývačiek riadu a skla v ponuke obchodu Gastromania.sk sú vyrobené z odolných a trvanlivých materiálov. Náš obchod tvoríme s vášňou, a preto je pre nás spokojnosť všetkých našich zákazníkov taká dôležitá. Koše do umývačiek riadu je možné rozdeliť na príslušenstvo pre taniere, sklo a príbory. Rozdelenie do jednotlivých košov je dôležité, pretože zaisťuje, aby sa poháre a ďalší riad vo vnútri stroja nerozbili. K dispozícii sú aj príborové koše, ktoré sú k dispozícii v malom, strednom a veľkom prevedení. Výber správneho koša závisí od stroja vo vašom stravovacom zariadení.

Čítať viac >

Koše do umývačiek riadu na príbory

Koše do umývačiek raidu na príbory sa môžu ukázať ako nákup, ktorý všetkým v kuchyni uľahčí prácu. Univerzálny kôš na príbory od svetoznámej značky Hendi je vyrobený z bieleho polypropylénu najvyššej kvality. Vďaka husto perforovanej štruktúre dna príbory pri umývaní nevypadávajú a prúdenie vody a umývacích prostriedkov je výrazne uľahčené. Robustná mriežková konštrukcia znamená, že koše do umývačiek riadu od spoločnosti Hendi budú vášmu stravovaciemu zariadeniu slúžiť mnoho rokov. Perfektne sa hodí pre väčšinu umývačiek: od malých barov až po veľké reštaurácie alebo jedálne.

Unavuje vás umývanie tácok? Pozrite sa na koše do umývačiek riadu a skla!

Koše do umývačiek raidu a skla na umývanie podnosov sú naozaj skvelým riešením pre každú prevádzku. Vďaka špeciálnym stĺpikom, ktoré zaisťujú správne rozmiestnenie vaničiek, je isté, že budú dokonale umyté. Najkvalitnejší polypropylén, z ktorého sú vyrobené koše do umývačiek riadu a skla od spoločnosti Hendi, zaručuje dlhodobé používanie a odolnosť proti preliačeniu, poškriabaniu a inému mechanickému poškodeniu.