Profesionálne teplomery pre gastronómiu

Teplomery pre gastronómiu sú veľmi užitočné zariadenia, ktoré sa osvedčili ako v profesionálnych gastronomických zariadeniach, tak aj v domácich kuchyniach. Sú ideálne pre reštaurácie, bary a jedálne, ako aj pre hotelové bufety, kaviarne a cukrárne alebo stravovacie spoločnosti. Ich hlavnou úlohou je merať teplotu jedál (dosiahnuť najlepšiu chuť pri kombinovaní zložiek alebo podávaní hotových jedál) a kontrolovať teplotu vo vnútri vykurovacieho a chladiaceho zariadenia. V sortimente Gastromania.cz nájdete špičkové gastronomické teplomery, ktoré sú k dispozícii v rôznych variantoch. Naša široká škála produktov zaručuje, že aj tie najnáročnejšie zákazníci nájdu dokonalý teplomer, ktorý splní všetky ich požiadavky. Pozývame vás, aby ste sa pozreli na náš sortiment. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať!

Čítať viac >

Teplomery a vlhkometre pre profesionálnu gastronómiu

Aké typy teplomerov a vlhkomerov nájdete v našom obchode? Napríklad vodotesné teplomery so sondou, ktoré sú k dispozícii v elektronickej aj indikačnej verzii. Sú ideálne na meranie teploty pripravených a podávaných jedál. To je obzvlášť dôležitý parameter, pretože jednotlivé zložky, ktoré sa pridávajú do hotovej misky, musia mať správnu teplotu. Preto je teplomer skvelým pomocníkom, ktorý určite urýchli každodennú prácu v kuchyni.

Ďalším typom teplomerov, ktoré ponúkame, sú teplomery pre chladničky. Ako už názov napovedá, ich hlavnou úlohou je kontrolovať teplotu vo vnútri gastronomických zariadení, ako sú chladiace a mraziace boxy. Gastronomické teplomery pre chladničky sú k dispozícii v mnohých variantoch. Môžeme vám tiež ponúknuť bezkontaktné teplomery (napr. digitálny laserový čokoládový teplomer) a vlhkometry, ktoré sa používajú na meranie vlhkosti.

Cateringové vlhkomery – široká škála produktov

Gastronomické vlhkomery v našom sortimente merajú nielen vlhkosť v danej miestnosti, ale aj teplotu. Vďaka použitiu moderných technológií ide o multifunkčné zariadenie, ktoré sa zmestí do každej profesionálnej kuchyne. Teplomery pre gastronómiu je možné použiť v mnohých profesionálnych spotrebičoch. To platí okrem iného pre chladničky, mrazničky, chladené vitríny, chladničky pod pultom, ako aj kombinované rúry a rúry. Všestrannosť gastronomických teplomerov z nich robí spoľahlivé zariadenia, ktoré by nemali chýbať v žiadnej kuchyni!

Gastronomické teplomery a vlhkomery, ktoré nájdete v našej ponuke, sú vyrobené spoločnosťami známymi a oceňovanými po celom svete, ako sú Stalgas, Hendi, Tom-Gast, Silikomart, Bartscher, Pavoni, Contacto, Bareq, Martellato alebo Testo.

Teplomery pre gastronómiu v sortimente Gastromania.sk

Pozývame vás zoznámiť sa s celou našou ponukou, ktorá zahŕňa nielen teplomery pre gastronómiu, ale aj ďalšie multifunkčné zariadenia, stroje, príslušenstvo a pomôcky pre milovníkov varenia. Naše výrobky používajú profesionálni reštaurátori, kuchári a kuchári, ale aj jednotliví zákazníci, ktorí hľadajú inovatívne riešenia pre domácu kuchyňu.

Sme presvedčení, že kvalita našich výrobkov je uspokojivá. Ak v našej ponuke nenájdete ten správny produkt, obráťte sa priamo na náš tím. Garantujeme, že spoločne nájdeme dokonalé riešenie, ktoré vás uspokojí. Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy, neváhajte nás kontaktovať. Pracujeme od pondelka do piatku od 8.00 do 16.00 hod. Prajeme vám úspešné nakupovanie!