Funkčné a estetické barové dávkovače

Profesionálne barmanské automaty sú nevyhnutným vybavením každého baru v modernej gastronómii. Sú nenahraditeľným nástrojom, ktorý šetrí prácu barmanom a čašníkom, ktorí chcú pripravovať originálne pokrmy, nápoje a drinky. Sú ideálne na presné dávkovanie všetkých tekutých prísad, ako sú sladké a suché omáčky, koncentrované ovocné šťavy a sirupy, a na rýchlu prípravu alkoholických a ovocných koktailov. Dávkovače alkoholu umožňujú presne odmerať správnu dávku vybraných liehovín potrebnú na dosiahnutie dokonalého pomeru a vytvorenie aj tých najnáročnejších chuťových kompozícií.

Čítať viac >

Aké barmanské dávkovače sú k dispozícii v našom sortimente?

V ponuke nášho internetového obchodu Gastormania.sk nájdete barmanské dávkovače, ktoré sú vyrobené z vynikajúcich materiálov. Výrobky sú k dispozícii v mnohých zaujímavých variantoch, takže nájde ideálny model pre seba. Jednotlivé barmanské dávkovače sa líšia použitými surovinami (napr. polyetylén, sklo, polypropylén alebo plast), farbou (napr. biela, oranžová, zelená, červená, žltá, hnedá alebo modrá), dĺžkou (až 60 mm), šírkou (až 50 mm), výškou (od 35 do 350 mm), priemerom (od 80 do 125 mm) a objemom (až 2 l).

Na čo slúžia barové dávkovače?

V profesionálnom cateringu sú barmanské automaty veľmi obľúbené predovšetkým vďaka svojej funkčnosti. Okrem presného dávkovania sa používajú aj na bezpečné skladovanie tekutín, omáčok a hotových nápojov. Sú vybavené nepriepustným uzáverom a dávkovačom so systémom vypúšťania vzduchu. Výmena dávkovača na uzávere je jednoduchá a upevnenie má podobu tradičného závitu. Rôzne farebné špičky umožňujú označiť a identifikovať obsah každej nádoby. Čistota nie je problém – barmanské a dávkovače je možné umývať v umývačke riadu.

Barmanské dávkovače v ponuke Gastromania.sk

Pozývame vás, aby ste si prezreli celú ponuku, ktorú sme pre našich zákazníkov pripravili. Sme presvedčení, že kvalita a odolnosť našich výrobkov uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Náš obchod ponúka nielen profesionálne barmanské dávkovače, ale aj ďalšie jedinečné gastronomické vybavenie, stroje, nábytok a príslušenstvo. V prípade akýchkoľvek pochybností o konkrétnych produktoch alebo našej činnosti sa obráťte priamo na tím Gastromania.sk. Radi vám zodpovieme všetky vaše otázky a poradíme vám tým najlepším možným spôsobom. Sme vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00. Príjemné nakupovanie!