Profesionálne cateringové kliešte

Cateringové kliešte sú zaujímavou pomôckou, ktorá sa určite bude hodiť ako v profesionálnych stravovacích zariadeniach, tak aj v domácnostiach na každodenné varenie. Ide o ideálne nástroje, ktoré majú široké využitie a výrazne uľahčujú každodennú prácu kuchárov a pomocného personálu. Cateringové kliešte umožňujú rýchle obracanie potravín, ako je mäso alebo zelenina, ktoré sa tepelne upravujú – vyprážajú. Hodí sa tiež na odkladanie šalátov, cestovín, ryže a ďalších sypkých produktov, rovnako ako na skladanie horúcich klobás, mäsa alebo šašlikov z grilu. Cateringové kliešte nájdu využitie aj v baroch, krčmách, diskotékach av ďalších zariadeniach, ktoré predávajú alkohol v komerčnom meradle , napr. na podávanie ľadu. V sortimente nášho obchodu Gastromania.sk nájdete profesionálne kuchynské kliešte, ako.: Viacúčelové kliešte, kliešte na slimáky, kliešte na cukor, kliešte na grilovanie, kliešte na homáre a mnoho, mnoho ďalšieho!

Čítať viac >

Kliešte z nerezovej ocele

Jednou z hlavných surovín, z ktorých sú vyrábané kliešte pre gastronómiu v našej ponuke, je nerezová oceľ. Ide o materiál, ktorý sa v gastronómii používa veľmi často – nielen na doplnky, ale aj na nábytok a vybavenie. Jeho obľuba je daná predovšetkým mimoriadnymi vlastnosťami, ktoré ponúka. Predovšetkým je to surovina odolná voči korózii, tj deštruktívnemu pôsobeniu vonkajších faktorov. Ide hlavne o vodu, a taktiež meniaca sa teploty vzduchu. Narezová oceľ je odolná ako na nízke teploty, tak aj na vysoké. To ale nie sú všetky výhodný! Kliešte z nerezovej ocele sú tiež veľmi trvanlivé a odolné voči všetkým druhom mechanických poranení, ku ktorým môže dôjsť pri každodennej práci v kuchyni. Investovanie do gastronomických kliešti, ktoré boli vyrobené z veľmi kvalitnej nerezovej ocele, sa Vám určite oplatí!

Kuchynské kliešte na Gastromania.sk

Všetky naše doplnky, aj kuchynské kliešte, boli vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré sú pevné a odolné. Vysoké a nízke teploty nie sú pre ňu horzbou, dokonca ani mechanické nárazy. Patrí medzi ne nerezová oceľ, PVC, hliník, nylon, silikón, polykarbonát, drevo, polyamid, chrómovaná oceľ alebo plast. Ak máte záujem si kúpiť profesionálne gastronomické doplnkové kuchynské kliešte, potom vás srdečne pozývame aby ste sa pozreli na našu ponuku! Už roky sa profesionálne venujeme vybavením gastronomických zariadení s nevyhnutným vybavením, kuchynskými doplnkami a pomôckami. Naše služby využívajú aj individuálni zákazníci, ktorí hľadajú zaujímavé riešenia pre svoje domáce kuchyne. V prípade akýchkoľvek otázok alebo obáv sa obráťte priamo na náš tím!