Aké príslušenstvo pre zmäkčovače vody ponúkame?

V tejto kategórii výrobkov sme pre našich zákazníkov pripravili špičkové príslušenstvo pre zmäkčovače vody určené predovšetkým na použitie v profesionálnom stravovaní. Všetky dostupné produkty boli vyrobené špičkovými výrobcami (napr. MIJAR a REDFOX), sú odolné a účinné, a preto určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Naša ponuka zahŕňa okrem iného súpravy na testovanie všeobecnej tvrdosti vody, súpravy na testovanie tvrdosti uhličitanovej vody a merače salinity vody. Pomocou tohto príslušenstva budete môcť pravidelne kontrolovať stav vody vo vašom stravovacom zariadení alebo v domácnosti.

Čítať viac >

Ako funguje príslušenstvo pre zmäkčovače vody?

Jedným z produktov, ktoré ponúkame, je tester tvrdosti vody od spoločnosti REDFOX. Vykonanie testu s týmto produktom je naozaj jednoduché. Najprv treba do nádoby umiestniť trochu vody, ktorej tvrdosť chcete testovať. Naberte asi 5-10 ml látky do odmerky a potom ju vložte do vody (doplňujte po kvapkách). Spočiatku by sa voda mala sfarbiť na červeno a pri dávkovaní kvapiek zozelenať. Počítaním kvapiek, ktoré vložíme do vody, môžeme odhadnúť jej tvrdosť. Príslušenstvo k zmäkčovačom vody sa používa naozaj ľahko a táto metóda kontroly tvrdosti vody je rýchla a rozhodne nespôsobí používateľom žiadne problémy.

Príslušenstvo pre zmäkčovače vody v rozsiahlej ponuke Gastromania.sk

Srdečne vás pozývame na prehliadku celej ponuky, ktorú sme pre vás pripravili! Ponuka zahŕňa nielen príslušenstvo pre zmäkčovače vody, ale aj ďalšie spotrebiče, pomôcky, nábytok a gastronomické stroje. Naša ponuka je určená nielen profesionálom, ale aj individuálnym zákazníkom, ktorí hľadajú neobvyklé riešenia pre svoje domáce kuchyne. V prípade akýchkoľvek otázok alebo obáv, obráťte sa priamo na náš tím. Prajeme vám úspešné nakupovanie!