Profesionálne barové rohože, barmanské dosky a podložky

Barové rohože sú nevyhnutnou súčasťou každej krčmy, baru, diskotéky, reštaurácie alebo akéhokoľvek miesta, kde sa v komerčnom meradle predávajú alkoholické a nealkoholické nápoje. Výrobky sú obvykle vyrobené z gumy alebo plastu, ale nájdeme aj tyčové rohože z polyetylénu, polypropylénu, gumy a PVC. Výrobky dokonale priľnú k doske a nepohybujú sa, takže sušenie skleneného riadu je úplne bezpečné. Sú tiež ideálne na každodennú prácu, pretože barmani na nich môžu priamo pripravovať nápoje pre hostí stravovacieho zariadenia.

Čítať viac >

Barové rohože, podložky a odkvapkávacie dosky

Barové rohože, ktoré nájdete v sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk, sú k dispozícii v mnohých variantoch. Ponúkame výrobky rôznych veľkostí a tvarov, aby si každý z našich zákazníkov mohol vybaviť svoje priestory dokonalým príslušenstvom. Pokiaľ v našej ponuke nenájdete položku, o ktorú máte záujem, kontaktujte nás priamo. Radi pre vás nájdeme ideálne riešenie!

Veľkou výhodou barových rohoží je, že sa veľmi ľahko udržujú v čistote. Je možné ich umývať v umývačkách určených pre sklo, ktoré celý povrch umyjú parou. Výrobky veľmi rýchlo schnú, takže sú po umytí ihneď pripravené na použitie. Všetky naše barové rohože spĺňajú hygienické normy HACCP, takže môžu prísť do priameho kontaktu s potravinami a potravinárskymi výrobkami.

Rabustné barové rohože v sortimente Gastromania.sk

Pozývame vás, aby ste si prezreli našu ponuku, ktorá zahŕňa nielen barové rohože, barové podložky a odkvapkávacie dosky, ale aj ďalšie špičkové vybavenie, príslušenstvo a pomôcky pre profesionálnu gastronómiu. Zaručujeme, že kvalita našich výrobkov uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. V prípade akýchkoľvek otázok alebo pochybností sa obráťte na náš tím. Môžete nás kontaktovať od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00. Prajeme vám úspešné nakupovanie!