Profesionálne barové rohože, barmanské dosky a podložky

Barové rohože sú nevyhnutnou súčasťou každej krčmy, baru, diskotéky, reštaurácie alebo akéhokoľvek miesta, kde sa v komerčnom meradle predávajú alkoholické a nealkoholické nápoje. Výrobky sú obvykle vyrobené z gumy alebo plastu, ale nájdeme aj tyčové rohože z polyetylénu, polypropylénu, gumy a PVC. Výrobky dokonale priľnú k doske a nepohybujú sa, takže sušenie skleneného riadu je úplne bezpečné. Sú tiež ideálne na každodennú prácu, pretože barmani na nich môžu priamo pripravovať nápoje pre hostí stravovacieho zariadenia.

Čítať viac >

Barové rohože, podložky a odkvapkávacie dosky

Barové rohože, ktoré nájdete v sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk, sú k dispozícii v mnohých variantoch. Ponúkame výrobky rôznych veľkostí a tvarov, aby si každý z našich zákazníkov mohol vybaviť svoje priestory dokonalým príslušenstvom. Pokiaľ v našej ponuke nenájdete položku, o ktorú máte záujem, kontaktujte nás priamo. Radi pre vás nájdeme ideálne riešenie!

Rabustné barové rohože v sortimente Gastromania.sk

Pozývame vás, aby ste si prezreli našu ponuku, ktorá zahŕňa nielen barové rohože, barové podložky a odkvapkávacie dosky, ale aj ďalšie špičkové vybavenie, príslušenstvo a pomôcky pre profesionálnu gastronómiu. Zaručujeme, že kvalita našich výrobkov uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. V prípade akýchkoľvek otázok alebo pochybností sa obráťte na náš tím. Môžete nás kontaktovať od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00. Prajeme vám úspešné nakupovanie!