Aké bufetové automaty a príslušenstvo sú k dispozícii v ponuke obchodu Gastromania.sk?

Obchod Gastromania.sk ponúka veľmi široký sortiment bufetových výdajníkov a zásobníkov. Vďaka spolupráci s najlepšími výrobcami vám môžeme zaručiť najvyššiu kvalitu výrobkov. Bufetové výdajné automaty a ich príslušenstvo vyrábajú (okrem iného) spoločnosti: Stalgast, Bartscher, ABERT, Fine Dine, HENDI, Martellato, Rosseto a LIBBEY) sú zárukou pevnej konštrukcie a odolných, trvanlivých materiálov. Našim cieľom je, aby všetci zákazníci, ktorí u nás nakúpia, boli so zakúpenými spotrebičmi, nábytkom alebo príslušenstvom spokojní. Vždy sa snažíme riešiť vaše problémy, poradiť vám a hľadať riešenia, ktoré splnia všetky vaše požiadavky.

Čítať viac >

Bufetové výdajné automaty – na ktoré modely sa pozrieť?

Dávkovače a bufetové výdajné automaty, ktoré sú k dispozícii v obchode Gastromania.sk, sa dodávajú v rôznych variantoch. Patria medzi ne: zásobníky na cereálie, zásobníky na riad, zásobníky na džúsy a nápoje, nádoby na pečivo, zásobníky na marmeládu, bufetové stojany a rôzne príslušenstvo pre bufetové zásobníky.

Výrobky sú k dispozícii aj v rôznych veľkostiach, s maximálnou dĺžkou 60 cm, šírkou 59,1 cm, výškou 90 cm, priemerom 38 cm a najväčším objemom 24 l. Všetky výrobky v našej ponuke sú úplne bezpečné a vyrobené z najkvalitnejších materiálov.

Dávkovače a bufetové výdajné automaty pre profesionálnu gastronómiu

Bufetové výdajnéí automaty a príslušenstvo k nim, to nie sú jediné položky, ktoré si môžete zakúpiť v našom obchode za mimoriadne výhodné ceny. Naša ponuka je veľmi bohatá a každý si v nej určite nájde to svoje. Spokojnosť zákazníkov je pre nás prioritou, a preto sa vám vždy snažíme čo najlepšie poradiť a pomôcť. Práca v rozsiahlom gastronomickom odvetví je nielen zaujímavou prácou, ale aj našou najväčšou vášňou. Pozývame vás na prehliadku celého nášho sortimentu a prajeme vám úspešný nákup!