Kuchynské špachtle, do ktorých sa vyplatí investovať!!

Každá kuchyňa by mala zahŕňať kuchynské špachtle. Jedná sa o kuchyne, ktoré sú v profesionálnych gastronomických zariadeniach, ale aj tie domáce. V sortimente nášho obchodu Gastromania.sk nájdete profesionálne kuchynské špachtle, ktoré určite splnia všetky Vaše očakávania. Produkty boli vyrobené z kvalitných materiálov, ako nerezová oceľ, poliamid, melamín, drevo, a plast. Každú špachtľu budete využívať roky, a len vďaka kvalitným materiálom a dôkladnej výrobe. Naše kuchynské špachtle majú veľa využitia – Umožňujú obracanie a vyprážanie mäsa, rezňov, zemiakových placiek alebo palaciniek, rovnako ako pokladanie pokrmov, ako sú hranolky, a miešanie potravín. Ponúkame aj silikónové stierky, ktoré je možné použiť v akomkoľvek cukrárstve, rovnako ako kuchynské škrabky alebo špachtle na torty.

Čítať viac >

Špachtle pro profesionální kuchyně

V našom sortimente nájdete kuchynské špachtle, ktoré boli vyrobené z rôznych materiálov. Medzi nimi sú: kuchynské špachtle z nerezovej ocele, kuchynské špachtle z poliamidu, kuchynské špachtle z melamínu, kuchynské špachtle z dreva, a tiež kuchynské špachtle z plastu. Široká ponuka produktov bola prispôsobená potrebám našich zákazníkov, aby aj tí najnaročnejší, našli pre seba kuchynské špachtle. Ponúkame množstvo rôznych špachtlí, napríklad: špachtľa na cesto, špachtľa na steaky, špachtľa s drevenou rukoväťou, obracacia špachtľa, špachtľa na smaženie a ďalšie špachtle pre profesionálnu kuchyňu. Ponúkame pomôcky v rôznych veľkostiach a tvaroch, aby všetci naši zákazníci boli spokojní. Do našej ponuky program pribúdajú nové produkty, zaoberáme sa však aj individuálnymi objednávkami – stačí nám zavolať a dohodnúť sa na podrobnostiach!

Profesionálne špachtle pre catering

Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, ktorá zahŕňa nielen profesionálne špachtle pre catering. Všetky naše riady sú vybrané produkty, ktoré určite splnia vaše očakávania. Náš sortiment Vám umožní komplexné vybavenie každej reštaurácie, baru, krčmy, kaviarne, diskotéky, cateringu, hotela a iných gastronomických zariadení. Gastronómia sa pred mnohými rokmi stala našou vášňou, a tak sme sa rozhodli spojiť ju s prácou, a preto vzniklo toto jedinečné miesto – Gastromania.sk. Sme otvorení na problémy našich zákazníkov a ku každému z nich máme indivivuálny prístup. Vždy vám dobre poradíme a pomôžeme, aby ste si mohli vybrať tie najlepšie produkty. Snažíme sa, aby boli naši zákazníci spokojní nielen s naším tovarom, ale aj s kvalitou našich služieb. Pokiaľ máte záujem – kontaktujte prosím priamo náš tím!