Nerezové špachtle a obracačky

Pozývame vás, aby ste sa pozreli na ponuku nášho internetového obchodu Gastromania.sk, v ktorom nájdete tie najkvalitnejšie nerezové špachtle a obracačky. Sortiment našej spoločnosti zahŕňa výrobky od osvedčených a spoľahlivých výrobcov, čo svedčí o ich najvyššej kvalite. Spolupracujeme medzi inými s firmou: Stalgast, Global, Sanelli, Martellato, Sunnex, Tom-Gast, Hendi, Thermohauser, De Buyer, APS a inými!

Čítať viac >

Profesionalne nerezové špachtle a obracačky na obracanie

Naše nerezové špachtle a obracačky na obracanie boli vyrobené z tej najkvalitnejšej nerezovej ocele. Je to veľmi často používaná surovina v cateringovom priemysle, a to všetko vďaka jej skvelým vlastnostiam. Nerezová oceľ je odolná proti korózii, tj postupnému poškodzovaniu materiálov vplyvom vonkajších faktorov, ako je voda, vlhkosť a nízke a vysoké teploty. Je to aj materiál, ktorý je odolný voči mechanickým poškodeniam.

Pozrite sa na našu ponuku! Kuchynské špachtle z nerezovej ocele

Pozývame Vás aby ste sa pozreli na našu ponuku v ktorej sú nielen kuchynské špachtle z nerezovej ocele, ale aj iné prístroje, doplnky a pomôcky pre profesionálny catering. Náš internetový obchod využívajú aj individuálni zákazníci, ktorí hľadajú jedinečné výrobky do svojej domácej kuchyne. Keby ste mali otázky a nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať.