Všetky kategórie v sekcii Truhlicové mrazničky

Profesionálne cateringové mrazničky

Cateringové mrazničky sú inovatívne zariadenia, ktoré budú použité v každej profesionálnej kuchyni. Mrazničky pre gastronómiu sú ideálne pre reštaurácie, bary, kluby, cateringové spoločnosti, hotelové kuchyne, pekárne alebo cukrárne a ďalšie stravovacie zariadenia. Cateringové mrazničky umožňujú bezpečné skladovanie potravinárskych výrobkov, ktoré uchovávajú po rozmrazení jeho chuť a nutričné hodnoty. To je skvelé riešenie pre miesta, kde sa pripravuje veľké množstvo jedla. Zariadenia budú fungovať dobre ako v prípade výrobkov zakúpených “na sklade”, tak v polotovaroch (polievky alebo pizzu), rovnako ako pokrmy z jedného hrnca. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou!

Čítať viac >

Mrazničky pre gastronómiu

Mrazničky pre gastronómiu, ktoré sú v sortimente internetového obchodu gastromania.sk, sú k dispozícii v mnohých variantoch, takže každý nájde perfektný produkt pre seba, ktorý splní všetky jeho očakávania. Ponúkame okrem iného: truhlicové mrazničky, barové mrazničky, minichladničky na nápoje, mini mrazničky, zásuvkové mrazničky, chladiace vitríny, chladiace rošty a ďalšie spotrebiče a príslušenstvo. Všetky naše výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sa vyznačujú najvyššou trvanlivosťou a odolnosťou. Patria medzi ne: nehrdzavejúca oceľ, hliník, lakovaná oceľ, plast, sklo, ABS alebo oceľ.

Cateringové mrazničky v gastromania.sk!

Pozývame vás, aby ste sa zoznámili so sortimentom gastromania.sk, ktorý zahŕňa nielen profesionálne gastronomické mrazničky, ale aj ďalšie spotrebiče, doplnky a kuchynské pomôcky. Naši špecialisti pracujú od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 a počas tejto doby čakajú na vaše telefonáty a e-maily! Odpovie na obťažujúce otázky, rozptýli všetky pochybnosti a navrhnú najlepšie riešenie! Odporúčame vám kontaktovať priamo tím gastromania.sk!