Chladiace stoly do pizzérií pre profesionálnu gastronómiu

Chladiace stoly do pizzérií sú inovatívny gastronomický nábytok, ktorý je celkovo vyrobený z enrezovej ocele s antikorozívnymi vlastnosťami. Sú nepostrádateľným prvkom vybavenia každej pizzérie, pretože výrazne skvalitňujú každodennú prácu kuchárov a pomocného personálu, kedy sa práca stáva oveľa efektívnejšou. V sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk nájdete chladiace stoly pre pizzerie v mnohých rôznych variantoch, čo výrazne uľahčuje výber ideálneho nábytku, ktorý splní očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Čítať viac >

Aké parametre je potrebné vziať do úvahy pri nákupe chladiacich stolov do pizzérií?

V prvom rade by ste mali vziať do úvahy veľkosť nábytku, ktorá je zárukou, že bude dokonale súznieť s ostatnými prvkami kuchynského vybavenia. Pokiaľ naša ponuka neobsahuje model, ktorý by spĺňal Vaše očakávania, kontaktujte prosím priamo tím Gastromania.sk. Zaoberáme sa produkciou nábytku na mieru – na individuálne zákazky, preto Vám radi pripravíme projekt a navrhneme najlepšie riešenie. Ďalšími dôležitými parametrami sú samozrejme celkový výkon zariadenia (do 1 kW), maximálna teplota (od 8 do 12 °C), počet políc (od 1 do 4 ks), aj počet zásuviek (od 0 do 7 ks), počet dvierok (od 0 do 4 položiek) a počet GN nádob (od 5 do 10 položiek), v ktorých je možné uchovávať potraviny.

Chladiace stoly pre pizzérie – odporúčame zoznámiť sa s celou ponukou!

V našom sortimente sú dostupné chladiace stoly pre pizzérie vo verzii s nástavcom aj bez neho. Jednotlivé modely sa tiež líšia veľkosťou: výškou, šírkou, dĺžkou a samozrejme kapacitou. Výber závisí od individuálnych očakávaní každého klienta. Srdečne vás pozývame na zoznámenie sa s celou ponukou av prípade otázok nás neváhajte kontaktovať – rozptýlime všetky vaše pochybnosti. Prajeme úspešné nákupy!