Odlučovače tuku a škrobu- kvalitné výrobky iba na Gastromania.sk!

Gastromania.sk je obchod vytvorený ľuďmi s vášňou pre gastronómiu, cukrárstvo a pekárstvo. Všetky produkty, ktoré nájdete v našej ponuke, nie sú náhodné. Spoločnosti, s ktorými spolupracujeme, sú na trhu už mnoho rokov a vyznačujú sa vysokou kvalitou použitých materiálov a dôrazom na detail. Jedným z produktov, ktoré sú v našej ponuke, sú odlučovače tuku a škrobu. Výrobky ponúkame v niekoľkých variantoch a jednotlivé modely sa líšia okrem iného aj kapacitou. Spoločnosť HENDI, s ktorou spolupracujeme, tieto výrobky tiež vyrába, čo svedčí o ich odolnosti a spoľahlivosti, pretože sú známe a uznávané po celom svete všetkými, ktorí sa profesionálne zaoberajú stravovaním.

Čítať viac >

Odlučovače tuku a škrobu – rôzne kapacity podľa vašich potrieb!

Odlučovače tuku a škrobu od spoločnosti Hendi sú vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele, ktorá sa vyznačuje veľmi vysokou odolnosťou voči vysokým teplotám, pretlačeniu, mechanickému poškodeniu alebo poškriabaniu. Veko, ktoré sa uzatvára štyrmi robustnými prackami s tesnením, zaisťuje 100% tesnosť. Je vybavený dvoma veľkými komorami – jednou na tuk a druhou na kaly. Na výber sú 3 verzie s rôznou kapacitou: 30 l, 60 l a 180 l.

Všetky odlučovače tukov a kalov je možné z hľadiska kapacity rozdeliť na dve časti – jednou z nich je priestor pre odkalovač. Jednotka je vybavená vstupnými a výstupnými prípojkami s priemerom 5 cm a guľovým ventilom pre vylievanie tuku z komory.

Odlučovače tuku a škrobu – široká ponuka v obchode Gastromania.sk

Obchod Gastromania.sk ponúka okrem zariadení, ako sú odlučovače tuku a škrobu, aj širokú škálu ďalších špičkových výrobkov. Pozývame vás na prehliadku nášho sortimentu, ktorý zahŕňa aj moderné spotrebiče, pomôcky do kuchyne, nábytok a gastronomické stroje. Odlišuje nás to, že všetky produkty, ktoré ponúkame, sú určené ako neskúseným majiteľom gastronomických zariadení, tak aj profesionálnym reštaurátorom.