Dosky na pizzu pre profesionálny catering

Dosky na pizzu sú skvelou alternatívou ku klasickým tanierom, na ktorých sa tento pokrm podáva. Sú veľmi estetické, ľahko sa udržujú v čistote a majú dlhú životnosť. Dosky na pizzu sú odolnými doplnkami vyrobenými z pevného dreva. Niektoré modely sú vybavené prehĺbeniami – pizzu je možné ľahko rozdeliť na rovnomerné kúsky.

Čítať viac >

Aké dosky na pizzu nájdete v našej ponuke?

Široká ponuka internetového obchodu Gastromania.sk zahŕňa dosky na pizzu v mnohých variantoch. Jednotlivé modely sa líšia veľkosťou (od 25,4 do 50 cm v priemere), dizajnom a tvarom. Zaujímavým variantom sú napríklad dosky so špeciálnou rukoväťou, ktorá uľahčuje podávanie pizze. Pokiaľ si prajete nechať na dosky vyryť meno či logo svojho podniku, neváhajte a kontaktujte nás.

Dosky na pizzu na Gastromania.sk

Pozývame Vás na prezretie celého nášho sortimentu, ponúkame nielen dosky na pizzu, ale aj pizzarské potreby (vrátane tanierov), príslušenstvo, vybavenie a ďalšie gastronomické pomôcky. Náš obchod spolupracuje s najlepšími výrobcami, čo zaručuje vysokú kvalitu ponúkaného tovaru. Prajeme Vám úspešný nákup!