Výroba zmrzliny – pozývame vás, aby ste sa zoznámili so sortimentom Gastromania.sk!

V tejto kategórii nájdete profesionálne stroje na výrobu zmrzliny, jogurtu a smotany. Gastromania.pl zahŕňa širokú škálu profesionálnych strojov a zariadení na pasterizáciu a výrobu zmrzliny, koktailov, jogurtov a šľahačky. Navrhujeme a vybavujeme cukrárne, kaviarne, zmrzlinárne, reštaurácie a ďalšie gastronomické miesta. Zmrzlina je jedinečná pochúťka, ktorá je účinným spôsobom, ako ochladiť telo – najmä v horúcich letných dňoch. V našom sortimente nájdete unikátne zmrzlinárske automaty a ďalšie zaujímavé gastronomické zariadenia, ako sú pasterizátory, emulgátory na zmrzlinu alebo župiny – chladiče na nápoje.

Čítať viac >

Stroje na zmrzlinu

Všetky naše výrobky, vrátane strojov na zmrzlinu, sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou pevnosťou a trvanlivosťou – a to aj pri intenzívnom používaní. Naše stroje na zmrzlinu sú vyrobené z oi vysoko kvalitnej nerezovej ocele, čo je mimoriadne praktický materiál a veľmi často sa používa v gastronómii. Nerezová oceľ je odolná voči korózii, tj škodlivým účinkom vonkajších faktorov, ako je voda, vlhkosť alebo vysoká a nízka teplota. Tento materiál je tiež odolný voči poškodeniu a mechanickým zraneniam, ako sú otrasy alebo nárazy. Čo viac, je to skvelá surovina, ktorá sa veľmi ľahko udržuje v čistote, vďaka čomu je práca kuchára a podporného personálu rýchlejšia a efektívnejšia.

Profesionálna výroba zmrzliny

Stroje na výrobu zmrzliny sú nenahraditeľné gadgety, ktoré vám umožnia rýchlo a efektívne pripraviť lahodnú a osviežujúcu zmrzlinu. V našej ponuke nájdete profesionálne zariadenia od známych a populárnych výrobcov, ako sú: STALGAST alebo TELME. Ak máte záujem o kúpu multifunkčného zmrzlinárskeho stroja, pozývame vás, aby ste sa zoznámili s naším sortimentom! Gastromania.sk je miesto, ktoré tvoria ľudia zamilovaní do gastronómie. Ak máte akékoľvek otázky alebo pochybnosti – kontaktujte nás priamo!