Profesionálne stolné ohrievače – pozrite sa na ponuku obchodu Gastromania.sk

Kvalitné stolové ohrievače ktoré sú dostupné v internetovom obchode Gastromania.sk sú charakteristické špičkovým prevedením medzi inými vďaka využitiu pevných a odolných materiálov. Budú skvelé fungovať podávanie pokrmov formou raňajkového a bufetového stola. Ich výhody využívajú reštaurácie, hotely, cateringové spoločnosti, rauty a príležitostné akcie.

Čítať viac >
Profesjonálne stolové ohrievače sú k dispozícii v rôznych variantoch, ako sú napríklad cateringové kanvice, ohrievače tekutín a samovary, ohrievače vína, stolové ohrievače sviečok a ohrievače potravín. V našom obchode môžete zakúpiť vykurovacie telesá pre stolné ohrievače, ako aj palivo a príslušenstvo pre ohrievače.

Stolové ohrievače – ktoré modely zvoliť?

Stolové ohrievače, ktoré nájdete v obchode*Gastromania.sk*, môžete kúpiť v niekoľkých veľkostiach. Existujú tri typy: elektrické, palivové alebo vyžadujúce použitie sviečky. Materiály používané na výrobu našich produktov sú robustné, odolné voči vonkajším vplyvom a veľmi trvanlivé. V našom sortimente nájdete okrem iného stolové ohrievače z polypropylénu, chrómovanej ocele, lakovanej ocele, plastu, skla, porcelánu a keramiky. Stolové ohrievače sa dodávajú v mnohých farbách, napríklad v šedej, bielej, modrej, čiernej, zlatej, inoxovej alebo červenej.

Kvalitné stolné ohrievače pre gastronómiu

Stolové ohrievače je možné zakúpiť v rôznych veľkostiach, čo uľahčuje ich zladenie s miestom umiestnenia, rovnako ako s ostatnými dekoratívnymi prvkami a riadom. Naše výrobky majú maximálnu dĺžku 75 cm, šírku 54 cm, výšku 58 cm, priemer 59 cm a maximálny objem 465 l. Stolové ohrievače a príslušenstvo k týmto výrobkom (napríklad ohrievací gél, palivo do ohrievača alebo elektrický ohrievač) nie sú jedinými produktmi, ktoré obchod Gastromania.sk ponúka. Odporúčame vám prezrieť si celú našu ponuku!