Profesionálne formy na čokoládu dostupné v našej ponuke!

V tejto produktovej kategórii sme pre našich zákazníkov pripravili unikátne gastronomické doplnky, ktoré nájdu uplatnenie v každom profesionálnom zariadení. Sú to formy na čokoládu, ktoré umožňujú prípravu sladkých čokoládových dezertov v mnohých rôznych tvaroch.

Na výrobu týchto výrobkov bol použitý okrem iného polykarbonát, tritán, plast a ďalšie odolné suroviny, vďaka čomu sú naše formy na čokoládu vysoko odolné, preto ich možno používať mnoho rokov.

Čítať viac >

Aké formičky na čokoládu môžeme ponúknuť našim klientom?

Na splnenie očakávaní všetkých našich zákazníkov sme pripravili unikátne produkty, ktoré umožňujú prípravu mono porcií. Tieto malé sladké dekorácie budú ideálnym doplnkom k tortám, koláčom, dezertom a ďalším Vašim sladkým výtvorom.

V ponuke Gastromania.sk sú dostupné okrem iného formičky na čokoládu, formy na pralinky, formy na tabuľkovú čokoládu, formy na čokoládové figúrky, formy na čokoládovú dekoráciu, formy na lízanky, a ďalšie príslušenstvo ako sú napríklad obaly, stojany na pralinky, lízanky, nanuky a ďalšie.

Formy na čokoládu v rôznych variantoch – pozrite našu ponuku!

Srdečne Vás pozývame, aby ste si celú ponuku prezreli, pretože formy na čokoládu to nie je všetko, čo môžeme našim zákazníkom ponúknuť! V našom obchode sú k dispozícii aj ďalšie zariadenia, príslušenstvo a pomôcky potrebné počas výroby čokolády, ktoré nájdu uplatnenie v kaviarňach, cukrárňach, reštauráciách, hoteloch a ďalších gastronomických zariadeniach.

Nabádame k priamemu kontaktu. Radi poradíme tie najlepšie riešenia a rozptýlime Vaše pochybnosti. Pracujeme od pondelka do piatku v čase od 8 do 16 hodín a počas tejto doby sme Vám k dispozícii!