Na čo sa používajú tunelové umývačky riadu?

Tunelové umývačky riadu sú vysoko kvalitné spotrebiče, ktoré sa veľmi často používajú v profesionálnom stravovaní. Zariadenie sa používa v reštauráciách, jedálňach a stravovacích zariadeniach, hoteloch a ďalších zariadeniach hromadného stravovania. Ide o univerzálne stroje, ktoré vďaka použitiu moderných technológií vo všetkých fázach výroby a odolných a trvanlivých materiálov splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov a ich kúpa bude investíciou na mnoho rokov. Tunelové umývačky riadu zaručujú účinné a efektívne umývanie. Sú vybavené funkciou oplachovania s obarením, čo je hygienické a stále obľúbenejšie riešenie.

Čítať viac >

Čo ešte ponúkajú tunelové umývačky riadu?

Tunelové umývačky riadu, ktoré nájdete v ponuke nášho internetového obchodu Gastromania.sk, môžete zakúpiť v mnohých variantoch. Jednotlivé modely sú vybavené buď ľavým, alebo pravým sklzom, ale je možné zakúpiť aj stroj s obojstranným sklzom. Tunelové umývačky riadu s inovatívnym systémom prepravy košov zefektívňujú a urýchľujú každodennú prácu kuchárov a pomocného personálu. V závislosti na stupni znečistenia jednotlivých druhov riadu je možné umývací cyklus upraviť podľa potreby. To všetko sa robí pomocou intuitívneho ovládacieho panelu, ktorým je vybavená väčšina dostupných modelov.

Tunelové umývačky riadu dostupné v obchode Gastromania.sk v atraktívnych cenach!

Srdečne pozývame aby ste sa zoznámili s celým sortimentom, ktorý sme pre našich klientov pripravili. Nie sú to len tunelové umývačky riadu, ale aj ďalšie prístroje, stroje, príslušenstvo a pomôcky, ktoré boli vyrobené z myšlienkou o profesjonalnej gastronómii. Väčšinu dostupných produktov je možné úspešne používať aj v domácnostiach. Užite si nakupovanie!