Profesionálne umývačky skla

Sklo je veľmi dôležitým prvkom vybavenia každého stravovacieho zariadenia. Pokiaľ chceme, aby vždy vyzeralo dokonale, čisto a lesklo, je skvelým riešením obstarania profesionálnej umývačky skla. Toto inovatívne zariadenie Vám umožní nielen udržiavať sklenený riad v dokonalej čistote a urýchli prácu celého personálu. Na Gastromania.sk nájdete umývačky skla za atraktívne ceny!

Čítať viac >

Umývačky skleneného riadu

Naše umývačky skla sú vhodné nielen na umývanie skleneného riadu, ale aj menšieho kuchynského vybavenia, akými sú príbory. Tieto stroje nájdu uplatnenie v reštauráciách, baroch alebo kluboch. Sú spoľahlivé, a preto zaručujeme, že Vám po zakúpení budú slúžiť mnoho rokov. Náš sortiment zahŕňa výrobky popredných poľských i zahraničných výrobcov, akými sú Stalgast, Lozamet, Asber, Bartscher alebo Hendi.

Kde kúpite kvalitné umývačky skla?

V našom internetovom obchode Gastromania.sk môžete zakúpiť umývačky skla! Naše produkty sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sa ľahko udržujú v čistote. Pozývame Vás, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom nášho obchodu, ponúkame profesionálne gastronomické prístroje a príslušenstvo, ktoré sa určite stanú nenahraditeľnými vo Vašich prevádzkach. V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte obrátiť na náš tím.