Truhlicové chladničky pre profesionálnu gastronómiu

Chladničky a truhlové chladničky sú zariadenia, ktoré ponúkajú chladenie v profesionálnej kvalite. Všetky modely, ktoré sú dostupné v sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk, sú určené na dlhodobé používanie, preto je ich nákup investícií na mnoho rokov. Naše výrobky sa vyznačujú predovšetkým tesným uzáverom, ktorý nielenže udržuje skladované veci v správnej teplote, ale tiež obmedzuje prístup teplého vzduchu do vnútra chladničiek, čo vo svojom dôsledku generuje výraznú úsporu peňazí. Teplota v každom zariadení je regulovateľná, takže si ju ľahko prispôsobíte svojim potrebám a uloženým potravinám.

Čítať viac >

Chladničky a truhlové chladničky v sortimente Gastromania.sk

Vzhľadom na to, že každá truhlicová chladnička a chladnička je vyrobená z trvalých a odolných materiálov (vrátane lakovanej ocele, skla a hliníka), ide o spoľahlivé zariadenie, ktoré určite splní očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Skvele sa hodí okrem iného na prechovávanie nápojov a umožňuje atraktívne vystavenie. Dostupné modely sú odolné voči vonkajším faktorom aj mechanickému poškodeniu a úrazom. Je veľmi ľahké ich udržiavať v dokonalej čistote, čo výrazne zlepšuje prácu kuchárov a pomocného personálu.

Prečo sa oplatí nakupovať truhlicové chladničky a chladničky v našom obchode?

V prvom rade preto, že ku každému klientovi pristupujeme individuálne a radi poradíme tie najlepšie riešenia šité na mieru potrebám konkrétneho gastronomického zariadenia. Ponúkame nielen truhlicové chladničky a chladničky a ďalšie chladiace zariadenia, ale aj ďalšie spotrebiče, stroje, príslušenstvo a vychytávky pre profesionálnu gastronómiu. Srdečne Vás pozývame na zoznámenie s celou ponukou a prajeme úspešné nakupovanie!