Profesionálne barové odmerky

Každý profesionálny a dobre organizovaný bar by mal mať vhodne zvolené odmerky, ako sú praktické krčahy a barmanské lyžice. Príprava klasických a originálnych chuťových kombinácií vyžaduje presnosť, ktorú môžu zaistiť iba kvalitné barové odmerky. S nimi môžete odmerať presne tú správnu dávku alkoholu, ktorú potrebujete na rýchlu objednávku.

Profesionálne barové odmerky rôznych kapacít sú vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele odolnej proti poškriabaniu, pretlačeniu a vysokým teplotám. Vďaka svojmu jednoduchému, ale zaujímavému tvaru pripomínajúcemu dvojitý pohár a lesklému kovovému povrchu sú funkčnou ozdobou každého baru. Ušľachtilá oceľ nereaguje s meranými liehovinami, kyslými šťavami ani korenenými či farebnými tekutými prísadami. Vďaka tejto vlastnosti nemajú profesionálne barové odmerky vplyv na chuť ani kvalitu nápoja a ľahko sa udržujú v čistote. Niektoré barmanské žiggery majú aj ďalšiu stupnicu, ktorá je veľmi užitočná na odmeriavanie neštandardných porcií tekutín.

Čítať viac >

Čím sa vyznačujú barové odmerky dostupné v našej ponuke?

Od začiatku existencie nášho internetového obchodu sa snažíme, aby naši zákazníci boli spokojní s kvalitou ponúkaných produktov. Všetky barové odmerky dostupné v ponuke Gastromania.sk boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov a investícia do týchto produktov je na dlhé roky. Pri výrobe odmerky bola okrem iného použitá nerezová oceľ, ktorá má antikorózne vlastnosti. To znamená, že je odolný voči škodlivým účinkom vonkajších faktorov (voda, vysoké a nízke teploty alebo vlhkosť), rovnako ako voči mechanickému poškodeniu a chemikáliám. Surovina sa veľmi ľahko udržuje v čistote a je tiež veľmi odolná.

Pri každodennej práci profesionálneho barmana sa veľmi osvedčujú barové odmerky v tvare lyžice vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele, ktoré sú k dispozícii aj v našom obchode. Výrobky sa obvykle dodávajú vo forme praktických sád a zodpovedajú 60, 80, 125 a 250 ml alebo veľkosti polievkovej lyžice, čajovej lyžičky a 1/2 a 1/4 čajovej lyžičky.

Stavte na najvyššiu kvalitu! Barové odmerky v ponuke Gastromania.sk

Hľadáte profesionálne barové odmerky, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov? Garantujeme, že náš sortiment zahŕňa všetok potrebný gastronomický tovar. Ponúkame nielen barové odmerky, ale aj ďalšie spotrebiče, príslušenstvo, stroje a kuchynské pomôcky. Naše výrobky sú určené profesionálom pre komerčné použitie, ako aj amatérom, ktorí hľadajú inovatívne riešenia pre domácnosti.

Pozývame vás, aby ste si prezreli celú našu ponuku, av prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte obrátiť priamo na náš tím. Radi rozptýlime všetky vaše pochybnosti a poradíme vám tým najlepším možným spôsobom. Prajeme vám úspešné nakupovanie!