Profesionálne barové odmerky

Každý profesionálny a dobre organizovaný bar by mal mať vhodne zvolené odmerky, ako sú praktické krčahy a barmanské lyžice. Príprava klasických a originálnych chuťových kombinácií vyžaduje presnosť, ktorú môžu zaistiť iba kvalitné barové odmerky. S nimi môžete odmerať presne tú správnu dávku alkoholu, ktorú potrebujete na rýchlu objednávku.

Čítať viac >

Čím sa vyznačujú barové odmerky dostupné v našej ponuke?

Od začiatku existencie nášho internetového obchodu sa snažíme, aby naši zákazníci boli spokojní s kvalitou ponúkaných produktov. Všetky barové odmerky dostupné v ponuke Gastromania.sk boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov a investícia do týchto produktov je na dlhé roky. Pri výrobe odmerky bola okrem iného použitá nerezová oceľ, ktorá má antikorózne vlastnosti. To znamená, že je odolný voči škodlivým účinkom vonkajších faktorov (voda, vysoké a nízke teploty alebo vlhkosť), rovnako ako voči mechanickému poškodeniu a chemikáliám. Surovina sa veľmi ľahko udržuje v čistote a je tiež veľmi odolná.

Stavte na najvyššiu kvalitu! Barové odmerky v ponuke Gastromania.sk

Hľadáte profesionálne barové odmerky, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov? Garantujeme, že náš sortiment zahŕňa všetok potrebný gastronomický tovar. Ponúkame nielen barové odmerky, ale aj ďalšie spotrebiče, príslušenstvo, stroje a kuchynské pomôcky. Naše výrobky sú určené profesionálom pre komerčné použitie, ako aj amatérom, ktorí hľadajú inovatívne riešenia pre domácnosti.