Zátky a štuple na víno

V tejto kategórii výrobkov nájdete profesionálne uzávery a zátky na fľaše s vínom, ktoré je možné použiť v každom stravovacom zariadení aj v domácnosti. Uzávery fliaš sú skvelou náhradou klasického korku a navyše vďaka použitiu odolných materiálov fungujú oveľa lepšie – zaručujú maximálnu tesnosť. Vďaka takémuto riešeniu si môžeme byť istí, že korok zabráni úniku aróm z nápoja, ktorý bude vždy fenomenálne chutiť. Pozývame vás na prehliadku celého sortimentu Gastromania.sk.

Čítať viac >

Zátky na fľaše na víno za atraktívne cen

V našej ponuke nájdete rozsiahly výber uzáverov, zátok a vákuových púmp pre fľaše na víno, ktoré boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Na ich výrobu sa používa okrem iného nerezová oceľ, polypropylén, plast a chrómovaná oceľ.

Za zmienku stoja najmä vákuové pumpy pre fľaše na víno, ktoré sú v našom sortimente k dispozícii v mnohých variantoch. Tieto nenápadné pomôcky umožňujú úplne odstrániť vzduch z fľaše vína, ktorá bola vopred zazátkovaná. Tento proces výrazne spomaľuje proces oxidácie likéru a umožňuje nám tak vychutnať si jeho chuť oveľa dlhšie. Vákuové pumpy na víno sú intuitívne a ľahko použiteľné a nemali by chýbať v žiadnom gastronomickom zariadení.

Kde kúpiť profesionálne zátky a uzávery na fľaše vína?

Zátky a uzávery na fľaše vína, vákuové pumpy a ďalšie inovatívne príslušenstvo sú k dispozícii v našom internetovom obchode Gastromania.sk za mimoriadne výhodné ceny. Od začiatku našej činnosti spolupracujeme s najlepšími výrobcami z Poľska a ďalších častí sveta, vďaka čomu máme istotu, že ponúkaný sortiment spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí vždy počítajú s prvotriednou kvalitou. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, av prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať priamo. Radi vám zodpovieme všetky vaše otázky a rozptýlime vaše pochybnosti. Prajeme vám úspešné nakupovanie.