Rezacie stroje pre gastronómiu

Rezacie stroje pre gastronómiu je nezvyčajné zariadenie, ktoré nájde uplatnenie ako v profesionálnych zariadeniach, tak aj v domácnostiach. Každé zariadenie, ktoré nájdete v našej ponuke, obsahuje veľmi ostrý a silný nôž, vďaka ktorému ho možno vo veľmi krátkom čase nakrájať na veľmi tenké plátky. Rezacie stroje sú veľmi účinnou alternatívou ku kuchynským nožom alebo krájanie syrov a párok. Zariadenie je tiež vybavené držiakom, ktorý zabraňuje možnému poškodeniu obsluhy zariadenia.

Čítať viac >

Rezacie stroje

V našej ponuke internetového obchodu Gastromania.sk nájdete široký výber zariadení, ktoré sú vhodné pre reštaurácie, bufety, jedálne, bary, jedálne a mnoho ďalších gastronomických zariadení. Ponúkame tiež rezacie stroje na rezanie rôznych zariadení, aby každý mohol nájsť presne vybavenie, ktoré spĺňa vaše požiadavky a spĺňa vaše očakávania. K dispozícii sú rezacie stroje: pre klobásy, syry, pečivo, klobásy, cestoviny, čipsy, zeleninu, ale aj rezacie stroje v retro dizajne alebo priamo navrhnuté rezacie stroje pre domácnosti.

Profesionálne rezacie stroje pre gastronómiu

Gastromania.sk spolupracuje s najlepšími dodávateľmi na svete, ktorí na výrobu týchto zariadení používajú len najkvalitnejšie suroviny a materiály, ale aj moderné technológie. Tieto spoločnosti zahŕňajú: STALGAST, BARTSCHER, HENDI, IMPERIA, GRAEF, RM GASTRO, NEUMARKER, EDENOX, OHAUS alebo SAMMIC. Zakúpením zariadenia v našom internetovom obchode máte zaručené, že si kúpite kvalitné zariadenie, ktoré vám bude slúžiť niekoľko rokov.

Ak máte záujem o kúpu rezacieho stroja , a to aj pre gastronómiu, pozrite sa na našu širokú škálu zariadení, ktoré nájdete na našich webových stránkach. V našej ponuke nájdete zariadenie, ktoré je veľmi jednoduché, ale nájdete aj také, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. Ak máte záujem o kúpu rezacieho stroja alebo iného zariadenia alebo príslušenstva pre tieto zariadenia, pozrite sa na náš široký sortiment! Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našej ponuky, prevádzky zariadenia alebo jednotlivých zariadení, neváhajte kontaktovať našich zamestnancov internetového obchodu Gastromania.sk!