Rezacie stroje pre gastronómiu

Rezacie stroje pre gastronómiu je nezvyčajné zariadenie, ktoré nájde uplatnenie ako v profesionálnych zariadeniach, tak aj v domácnostiach. Každé zariadenie, ktoré nájdete v našej ponuke, obsahuje veľmi ostrý a silný nôž, vďaka ktorému ho možno vo veľmi krátkom čase nakrájať na veľmi tenké plátky. Rezacie stroje sú veľmi účinnou alternatívou ku kuchynským nožom alebo krájanie syrov a párok. Zariadenie je tiež vybavené držiakom, ktorý zabraňuje možnému poškodeniu obsluhy zariadenia.

Čítať viac >

Rezacie stroje

V našej ponuke internetového obchodu Gastromania.sk nájdete široký výber zariadení, ktoré sú vhodné pre reštaurácie, bufety, jedálne, bary, jedálne a mnoho ďalších gastronomických zariadení. Ponúkame tiež rezacie stroje na rezanie rôznych zariadení, aby každý mohol nájsť presne vybavenie, ktoré spĺňa vaše požiadavky a spĺňa vaše očakávania. K dispozícii sú rezacie stroje: pre klobásy, syry, pečivo, klobásy, cestoviny, čipsy, zeleninu, ale aj rezacie stroje v retro dizajne alebo priamo navrhnuté rezacie stroje pre domácnosti.

Profesionálne rezacie stroje pre gastronómiu

Gastromania.sk spolupracuje s najlepšími dodávateľmi na svete, ktorí na výrobu týchto zariadení používajú len najkvalitnejšie suroviny a materiály, ale aj moderné technológie. Tieto spoločnosti zahŕňajú: STALGAST, BARTSCHER, HENDI, IMPERIA, GRAEF, RM GASTRO, NEUMARKER, EDENOX, OHAUS alebo SAMMIC. Zakúpením zariadenia v našom internetovom obchode máte zaručené, že si kúpite kvalitné zariadenie, ktoré vám bude slúžiť niekoľko rokov.