Kategória Nerezové servírovacie vozíky | Gastromania.sk poskytuje široký výber profesionálnych servírovacích vozíkov z nereze. Vyrábame na mieru podľa potrieb klienta. Ideálne na rozvážanie a servírovanie jedál. Nenahraditeľné v profesionálnych kuchyniach, gastronomickom priemysle a nemocniciach. Navrhujeme, vybavujeme a servisujeme reštaurácie, hotely, jedálne, profesionálne umývacie miestnosti, školy, škôlky, cukrárne, mäsiarstvá, všetkým gastronomickým a iným potrebným príslušenstvom.

Čítať viac >

Profesionálne čašnícke vozíky

Pozývame Vás na využitie našej ponuky! V tejto kategórii nájdete profesionálne čašnícke vozíky vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele. Naša ponuka zahŕňa čašnícke vozíky v konkrétnych veľkostiach, ale môžete využiť aj individuálny projekt, kedy vám pripravíme vozík podľa vašich predstáv a potrieb. Všetko naše gastronomické príslušenstvo je vyrobené z trvanlivých a stálych materiálov, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu aj škodlivým vonkajším vplyvom.

Čašnícke vozíky pre profesionálnu gastronómiu

Gastromania.sk je dynamicky sa rozvíjajúca predajňa, ktorá ponúka profesionálne gastro spotrebiče a príslušenstvo. Od začiatku našej činnosti spolupracujeme s tými najlepšími výrobcami na trhu, čo je pre vás zárukou najvyššej kvality. Patria sem Redfox, Bartscher, Stalgast, Rilling, APS, Hendi, Edenox a Amerbox.

Prečo sa vyplatí využiť našu ponuku? Čašnícke vozíky a ďalšie gastronomické príslušenstvo!

Naše ponuky sa vyplatí využiť nielen kvôli najvyššej kvalite ponúkaných produktov, ale aj kvôli nášmu zákaznickému servisu. Gastronómia je nielen naša práca, ale aj naša vášní, a preto našim klientom navrhujeme to najlepšie riešenie a snažíme sa splniť všetky svoje priania. Ke každému pristupujeme individuálne – to je a vždy bola našou prioritou. Ak máte akékoľvek dotazy alebo pripomienky, neváhajte sa obrátiť priamo na náš tím. Vynasnažíme sa Vám pomoci!