Cukrárske vitríny– chladiace pre profesionálnu gastronómiu

Cukrárske chladiace vitríny je inovatívne zariadenie, vďaka ktorému je možné umiestniť sladké torty a ďalšie dezerty ako sú muffiny, bábovky, šišky, vetrníky umiestniť do expozície. Je to zariadenie, ktoré ako už samotný názov napovedá vhodné do cukrární, kaviarní, a ďalších zariadení, kde sa predávajú dezerty. V našej ponuke internetového obchodu Gastromania.sk nájdete aj cukrárske chladiace vitríny, ktoré boli vyrobené z odolných a kvalitných materiálov. Zariadenie je dostupný v niekoľkých variantoch, preto sa dá povedať, že tu nájdete presne to čo zodpovedá Vašim požiadavkám!

Ak budete potrebovať pomoc s výberom potrebného zariadenia, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie – ktorí Vám pomôžu s výberom, ktorý zodpovedá Vašim požiadavkám!

Čítať viac >

Prečo investovať do cukrárskej vitríny?

Cukrárska vitrína je zariadenie, ktoré slúži nielen na vystavenie sladkých výtvorov, ale aj na ich uskladnenie v potrebnej teplote. Vďaka čomu je zaručené nielen ich uskladnenie, ale aj to, že výrobky budú čerstvé, nestratia nič zo svojej chuti a vône.

Pokiaľ hľadáte to správne zariadenie, vždy venujte najväčšiu pozornosť na minimálnu a maximálnu teplotu, ktorú daný model ponúka. Vyberiete si potom vitrínu, presne podľa Vašich potrieb. Ďalej venujte pozornosť tiež možnosti otvárania dverí (posuvné, alebo klasické otváranie) a ich počtu, ďalej potom celkový rozmer, počet políc, celkový výkon zariadenia.

Cukrárske vitríny v ponuke Gastromania.sk!

Cukrárske vitríny, ktoré sú v našej ponuke, určite naplnia očakávania aj tých najnáročnejších klientov, ktorí vsádzajú na vysokú kvalitu. Sú spoľahlivé, trvanlivé a odolné a ich nákup je investíciou na mnoho rokov. Srdečne vás pozýva, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom, ktorý sme pripravili pre našich zákazníkov. Dúfame, že u nás nájdete všetko, čo potrebujete! Prajeme Vám príjemné nakupovanie!