Profesionálne jedlonosiče

Kategória profesionálne jedlonosiče | Gastromania.sk zahŕňa veľmi širokú škálu profesionálnych nosičov potravín na obedy, termosiérov na prepravu teplých jedál – trojitej kombinácie, štvorkomu a mnohých ďalších inovatívnych produktov. Naši potravinoví dopravcovia na obedy sú ideálni pre domácnosti, pracovné miesta, stravovacie podniky, školy, materské školy, jedálne a reštaurácie a iné stravovacie zariadenia. Navrhujeme, poskytujeme a poskytujeme stravovacie zariadenia. Gastronómia nie je len našou prácou, ale aj našou vášňou, preto sa vám vždy snažíme poradiť o najlepších riešeniach!

Čítať viac >

Prvotriedne jedlonosiče

Prepravcovia potravín, ktorí sú v sortimente nášho internetového obchodu, boli vyrobené z najlepších surovín. Patrí medzi ne nehrdzavejúca oceľ, polyetylén, polypropylén, plast, maľovaná oceľ a mnoho ďalších! Vďaka použitiu najlepších materiálov si určite kúpite prvotriedny produkt, ktorý splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Jedlonosiče v ponuke v Gastromania.sk!

Ak chcete investovať do špičkových jedlonosičov na obed, odporúčame vám oboznámiť sa s ponukounášho obchodu! Ponúkame nielen nosiče potravín pre gastronómiu, ale aj ďalšie vybavenie, nábytok, doplnky a pomôcky pre profesionálnu gastronómiu. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našej ponuky alebo jednotlivých produktov, obráťte sa priamo na náš tím.