Výrobníky kávy a čaju pre profesionálnu gastronómiu

Gastromania.sk je rozvíjajúci sa internetový obchod, ktorý zahŕňa veľmi široký výber stolných výrobcov na kávu a čaje pre gastronómiu a catering. Všetky prístroje, ktoré v našom sortimente nájdete, sú profesionálne výrobníky kávy a čaju, ktoré sa skvele osvedčia v reštauráciách, hoteloch, jedálňach, cateringových firmách, na festivaloch a ďalších akciách organizovaných na vonku, švédskych a bufetových stoloch aj v ďalších priestoroch a gastronomických miestach.

Čítať viac >

Ponúkame výrobníky kávy a čaju v mnohých rôznych variantoch

Naše výrobníky kávy a čaju sú to vybrané spotrebiče, ktoré sa ideálne osvedčia pri výrobe horúcich nápojov a tiež pri varení vody. Jednotlivé modely z našej ponuky sa líšia v použitých materiáloch (okrem iného nerezová oceľ, polypropylén, plast, sklo) a tiež v objeme (až 40 l) a celkovom výkone zariadenia (až 3 kW).

Výrobníky kávy a čaju v širokej ponuke Gastromania.sk

V našej ponuke Gastromania.sk nájdete nielen najvalitnejších výrobníkov kávy a čaju, ale aj ďalšie inovatívne zariadenia, vybavenie bufetu a príslušenstvo určené pre profesionálnu gastronómiu. Náš sortiment je určený aj individuálnym zákazníkom, ktorí hľadajú neobvyklé riešenia do svojej kuchyne. Pozrite si celú ponuku a v prípade otázok, či pochybností sa obráťte priamo na nás.