Obrusy a poťahy na stoly pre profesionálny catering

V tejto kategórii produktov nájdete prvotriedne cateringové obrusy a poťahy pre profesionálny catering. Naša ponuka zahŕňa veľký výber poťahov a obrusov, ktoré sú k dispozícii v mnohých variantoch. Naše výrobky sa uplatnia v každom hoteli, svadobnom dome, penzióne, konferenčnej sále, cateringovej spoločnosti, reštaurácii, bare aj v mnohých ďalších profesionálnych gastronomických zariadeniach.

Čítať viac >

Ubrusy na cateringové stoly v nabídce společnosti Gastromania.sk

Obrúsy na cateringové stoly, ktoré ponúkame, sa vyznačujú nielen pevnosťou a odolnosťou, ale aj neobvyklým vzhľadom. Naše výrobky sú k dispozícii v mnohých zaujímavých variantoch – rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách, akými sú čierna, biela, bordová, tyrkysová, kanáriková, šedá, amarantová alebo krémová. Vďaka materiálov tej najvyššej kvality Vám budú slúžiť veľmi dlho!

Poťahy na cateringové stoly – pozrite si našu ponuku!

Ak chcete zakúpiť kvalitné poťahy na stôl, pozývame Vás na zoznámenie sa s našou ponukou! V prípade akýchkoľvek otázok alebo pochybností sa obráťte priamo na náš tím! Pracujeme od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 a počas tejto doby sme Vám k dispozícii!