Police nástenné trojité pre profesionálnu gastronómiu

V tejto produktovej kategórii sme pripravili pre našich zákazníkov police nástenné trojité, ktoré nájdu uplatnenie v každom gastronomickom zariadení. Ide o spoľahlivý nábytok, ktorý ponúka životnosť a odolnosť na roky. Na ich výrobu bola použitá okrem iného nerezová oceľ (druh: 1.4509 a AISI 430), ktorá má vysoké antikorózne vlastnosti. To znamená, že je odolná voči vode, vysokej a nízkej teplote a ďalším ničivým vonkajším vplyvom. Neotrasiteľné sú jej aj mechanické poškodenia – nárazy.

Čítať viac >

Police nástenné trojité – produkty pre náročných

Pokiaľ majú majitelia, alebo užívatelia profesionálnych kuchýň (ako sú školské kuchyne, alebo jedálne) veľké potreby v súvislosti so skladovaním, alebo umiestnením značného počtu nádob na korenie, alebo iné predmety, môže byť zabezpečenie nástenných políc najlepším možným riešením, ktoré zaistí pohodlie a bezpečnosť práce. Podľa potreby môže ísť o nástenné police trojité s pomerne malou dĺžkou. 60 cm, rovnako ako dlhé až 1,6 m – riešenie priebežné, stabilné a odolné, založené na pevných upevňovacích profiloch k stene.

Odolné a trvalé police nástenné trojité

V našom internetovom obchode Gastromania.sk police nástenné trojité sú to vybraní pomocníci, ktorí určite naplnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. V prípade otázok a pochybností prosím kontaktujte sa s naším tímom – s radosťou Vám pomôžeme. Pracujeme od pondelka do piatku od 8 do 16 hodín. Prajeme úspešný nákup!