Čistiace prostriedky na rúry – po nečistotách ani stopy

Rúry a pece sú v gastronómii všadeprítomné. Nájdete ich v kuchyni každej reštaurácie, v bistre, v mliečnom bare, na miestach špecializovaných na prípravu dezertov alebo zdravých potravín, odkiaľ postupom času vytláčajú panvice. Intenzívne používaná rúra na konci dňa vyžaduje intenzívne čistenie, pretože počas práce nie je vždy čas zbaviť sa každej škvrny či omrviniek. Výsledkom je, že sa zvyšky potravín pripaľujú a vytvárajú ťažko odstrániteľné nečistoty – najmä v kombinácii s tukom. Kvalitné čistiace prostriedky na rúry Vám pomôžu s nimi naložiť za krátko a bez námahy.

Profesionálne čistiace prostriedky na rúry sú tou pravou voľbou

Profesionálne tekuté čistiace prostriedky do pecí majú oproti konvenčným prípravkom tohto druhu jednoznačnú výhodu, sú vyvíjané profesionálmi, ktorí sú dobre oboznámení s gastronomickým priemyslom. Preto v našej ponuke nájdete čistiace prostriedky len od renomovaných výrobcov – spojených s gastronómiou vytváraním kuchynských spotrebičov a čistiacich prostriedkov prispôsobených ich potrebám. Správna koncentrácia účinných látok obsadených v profesionálnych čistiacich prostriedkoch na rúry Vám umožní odstrániť i tie najnepríjemnejšie škvrny od tuku, ktoré sa vytvárajú pri príprave pokrmov, takže si užijete ďalší pocit z novosti Vašej rúry.

Čistiace prostriedky na rúry

Naše čistiace prostriedky na rúry majú tiež široké uplatnenie. Môžu byť tiež úspešne použité k čisteniu grilov. Sú k dispozícii v praktických, jasne označených obaloch, ktoré spĺňajú normy na skladovanie čistiacich prostriedkov v gastronomických prevádzkach. Môžete si vybrať nie len objemné kanistre, ale tiež obzvlášť výhodné postrekovače. Pozývame Vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou profesionálnych čistiacich prostriedkov na rúry.