Nástenné police pre profesionálny catering

Jednotlivé nástenné police sú už mnoho rokov nábytkom používaným v profesionálnych kuchyniach. Odolné a robustné police sú ideálne nielen pre reštaurácie a stravovacie zariadenia, ale aj pre sklady, mliekarne, mäsiarstva a závody na spracovanie potravín. Ponúkame zvárané jednotlivé nástenné police na dvoch alebo troch konzolách, zvárané jednotlivé nástenné police s pevným držiakom – s dvoma alebo tromi montážnymi prvkami, ako aj výškovo nastaviteľné jednotlivé nástenné police vyrobené z špičkovej nerezovej ocele.

Všetky nástenné police, ktoré vám ponúkame , sú špičkové výrobky, ktoré sa vyznačujú nielen prvotriednym spracovaním, ale aj trvanlivosťou a pevnosťou. Sú k dispozícii v rôznych variantoch. Sme presvedčení, že každý nájde produkt, ktorý splní všetky jeho očakávania.

Čítať viac >

Jednotlivé nástenné police: najlepšie modely na trhu!

Sortiment Gastromania.sk zahŕňa jednotlivé nástenné police vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Jedná sa hlavne o nehrdzavejúcu alebo chróm-niklovú oceľ. Nehrdzavejúca oceľ je odolná voči korózii – postupnému rozkladu povrchu pod vplyvom vonkajších faktorov (vlhkosť, vysoké a nízke teploty, chemikálie), ako aj poškodenie. Okrem toho je ľahké udržiavať čisté, čo sa odráža v jeho účinnosti.

Jednotlivá nástenná polica je nepostrádateľným prvkom v každej profesionálnej kuchyni. Ponúkame vyrobené modely, ktoré sú k dispozícii v mnohých variantoch s rôznymi parametrami, ale je tu možnosť objednať na meranie – podľa priloženého dizajnu. Ak máte špecifické požiadavky týkajúce sa konkrétneho nábytku alebo výrobkov, obráťte sa na náš tím. Radi nájdeme riešenie, ktoré vás uspokojí! Neváhajte nás kontaktovať!

Nástenná polica – jediná v sortimente Gastromania.sk!

Jednotlivé nástenné police, ako aj iné výrobky z nášho obchodu vyrábajú najlepší poľskí a svetoví výrobcovia, s ktorými spolupracujeme už mnoho rokov. Patria medzi ne STALGAST, LOZAMET, BARTSCHER, HENDI, RILLING a EDENOX. Vďaka použitiu moderných technológií a kvalitných materiálov je všetok nábytok alebo vybavenie naozaj spoľahlivý!

Sú vyrobené z rôznych typov nehrdzavejúcej ocele, ako sú 18/0, 18/10, 1.4509, AISI 430 alebo AISI 304. Jednotlivé modely sa líšia výškou, šírkou a dĺžkou, takže sa dajú ľahko prispôsobiť špecifickému kuchynskému prostrediu.

Jednotlivé nástenné police. Pozývame vás na náš sortiment!

Náš sortiment zahŕňa nielen jednotlivé nástenné police, ale aj ďalšie kvalitné spotrebiče, nábytok, doplnky a pomôcky určené pre profesionálnu gastronómiu. Naše výrobky sú k dispozícii za veľmi konkurencieschopné ceny. Profesionáli a amatéri určite nájdu v našom sortimente ideálne výrobky, ktoré spĺňajú všetky ich požiadavky.

Náš internetový obchod Gastromania.sk je otvorený od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky k nášmu sortimentu, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám nájdeme ideálne riešenie! Prajeme vám príjemný nákup!