Nástenné police pre profesionálny catering

Jednotlivé nástenné police sú už mnoho rokov nábytkom používaným v profesionálnych kuchyniach. Odolné a robustné police sú ideálne nielen pre reštaurácie a stravovacie zariadenia, ale aj pre sklady, mliekarne, mäsiarstva a závody na spracovanie potravín. Ponúkame zvárané jednotlivé nástenné police na dvoch alebo troch konzolách, zvárané jednotlivé nástenné police s pevným držiakom – s dvoma alebo tromi montážnymi prvkami, ako aj výškovo nastaviteľné jednotlivé nástenné police vyrobené z špičkovej nerezovej ocele.

Čítať viac >

Jednotlivé nástenné police: najlepšie modely na trhu!

Sortiment Gastromania.sk zahŕňa jednotlivé nástenné police vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Jedná sa hlavne o nehrdzavejúcu alebo chróm-niklovú oceľ. Nehrdzavejúca oceľ je odolná voči korózii – postupnému rozkladu povrchu pod vplyvom vonkajších faktorov (vlhkosť, vysoké a nízke teploty, chemikálie), ako aj poškodenie. Okrem toho je ľahké udržiavať čisté, čo sa odráža v jeho účinnosti.

Nástenná polica – jediná v sortimente Gastromania.sk!

Jednotlivé nástenné police, ako aj iné výrobky z nášho obchodu vyrábajú najlepší poľskí a svetoví výrobcovia, s ktorými spolupracujeme už mnoho rokov. Patria medzi ne STALGAST, LOZAMET, BARTSCHER, HENDI, RILLING a EDENOX. Vďaka použitiu moderných technológií a kvalitných materiálov je všetok nábytok alebo vybavenie naozaj spoľahlivý!

Jednotlivé nástenné police. Pozývame vás na náš sortiment!

Náš sortiment zahŕňa nielen jednotlivé nástenné police, ale aj ďalšie kvalitné spotrebiče, nábytok, doplnky a pomôcky určené pre profesionálnu gastronómiu. Naše výrobky sú k dispozícii za veľmi konkurencieschopné ceny. Profesionáli a amatéri určite nájdu v našom sortimente ideálne výrobky, ktoré spĺňajú všetky ich požiadavky.