Chladiace stoly na šaláty v sortimente Gastromania.sk

Šalátové chladiace stoly sú inovatívne zariadenia, ktoré Vám umožnia bezpečne skladovať šaláty a čerstvú zeleninu pri správnej teplote. V závislosti na zvolenom modeli sa v komore nachádzajú police pre GN nádoby v mnohých konfiguráciách. Toto riešenie zvyšuje efektivitu práce a umožňuje elegantné vystavenie všetkých pokrmov a občerstvenia. Chladiace stoly na šaláty, ktoré ponúkame, sú vyrobené z nerezovej ocele s antikoróznymi vlastnosťami. To znamená, že sú odolné voči vplyvom nízkych aj vysokých teplôt, mechanickým úrazom, poškodeniu a ďalším vplyvom vonkajších faktorov.

Čítať viac >

Na čo si dať pozor pri výbere chladiacich šalátových stolov do vašej gastronomickej prevádzky?

V prvom rade venujte pozornosť ich veľkosti (dĺžka, šírka, výška a kapacita) a samozrejme počtu GN nádob, ktoré môžu byť umiestnené dovnútra zariadenia. V našej predajni sú dostupné chladiace stoly na šaláty s kapacitou 4 až 8 GN nádob. Za zváženie tiež stojí veľkosť týchto nádob. Dostupné možnosti zahŕňajú GN 2/4 (530×162 mm), GN 1/1 (530×325 mm), GN 1/4 (265×162 mm) alebo GN 1/6 (176×162 mm). Dôležitým parametrom je tiež minimálna a maximálna teplota a tiež výkon zariadenia. Náš sortiment zahŕňa chladiace šalátové stoly jednodverové, dvojdverové a trojdverové.

Chladiace stoly na šaláty – pozrite si celý náš sortiment!

Odporúčame vám zoznámiť sa s celou ponukou! Náš internetový obchod Gastromania.sk ponúka nielen chladiace šalátové stoly, ale aj ďalšie prístroje a zariadenia, pomôcky, nábytok, príslušenstvo a doplnky pre profesionálnu gastronómiu. Väčšinu dostupných produktov môžu taktiež využiť aj individuálni zákazníci, ktorí hľadajú neobvyklé riešenia pre svoju domácu kuchyňu. Srdečne vás pozývame, aby ste nás v prípade akýchkoľvek otázok priamo kontaktovali. Vaše nákupy nás bavia!